Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Charakteristika podle tvaru ruky: K jakému ze 4 živlů náleží vaše ruce a co to o vás vypovídá?

I ruce mluví.

Věštecká metoda zabývající se čtením z rukou se nazývá chiromantie. Dokonce už pouhý tvar dlaně a délka prstů nám mohou prozradit mnohé o povaze daného člověka.

Ruce rozlišujeme na základě čtyř astrologických ži­vlů:

1. Ohnivá ruka

Ohnivé ruce poznáte podle krátkých prstů a podlouhlých dlaní, na dotek jsou horké. Lidé s tímto typem rukou jsou ambiciózní, avšak netrpěliví, mívají potíže dotahovat věci do konce. Ve svém životě vítají změny, jsou optimističtí a temperamentní, nesnáší nudu a jakékoliv omezování. Bývají vášniví a silně citově založení. Pozor by si měli dát na přehnanou touhu po moci.

2. Zemská ruka

Pro zemské ruce jsou typické krátké prsty, hranaté dlaně a méně rýh. Pokud máte prsty zakulacené, značí to nedočkavost, hranaté zakončení zase ukazuje na tolerantní chování. Tito jedinci jsou praktické a konzervativní osobnosti se smyslem pro realitu. Nebojí se práce, jsou starostliví, ostatní se na ně mohou spolehnout. Nejsou zrovna romantičtí, zato nebývají přelétaví.

3. Vzdušná ruka

Vzdušné ruce mají hranaté dlaně a dlouhé prsty. Lidé s takovýma rukama jsou bystří, zvídaví a oplývají výbornými komunikačními dovednostmi. Inklinují ovšem k manipulaci druhými, dokážou být nestálí a náladoví. Mívají rozličné záliby a všechno chtějí vyzkoušet. Těší je zájem a pozornost ostatních. Někdy se rádi předvádějí, když už ale něco vyřknou, myslí to doopravdy.

4. Vodní ruka

Pro vodní ruce jsou příznačné dlouhé prsty i dlaně, jež se vyznačují mnoha jemnými čarami. Jedinci s tímto druhem rukou jsou obdařeni tvůrčími schopnostmi, jsou to perfekcionisté se smyslem pro detail. Mívají výtečný pozorovací talent a skvělou intuici. Špatně snáší kritiku, na problémy jdou často oklikou. Bývají značně neklidní, mají citlivou povahu a sklon měnit nálady.

Kterápak ručka je ta vaše?

Související články

Další články