Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Chaos v SuperStar: Verdikt poroty vedl k hromadnému pláči

Porota byla velmi dobře naladěná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
superstar

Castingové kola pěvecké show SuperStar již odzvonilo. Zpěváky nyní čekal "supervýběr," a do dalších kol postoupili jen ti nejlepší soutěžící, které porota vybrala během natáčení na Máchově jezeře. Diváci viděli výstup dívčí skupiny, která předvedla chaos, další skupina odprezentovala kromě zpěvu i choreografii. Jak je již tradiční, tak diváky nezklamala ani odborná porota, která neudržela záchvat smíchu v ten nejdůležitější moment.

Chaos a pláč

Nový díl Superstar zahájila skupina děvčat, jež předvedly energickou písničku Single ladies od Beyoncé, která se dle porotců změnila v noční můru, ač bylo očekávání vysoké. "Byl to pro mě brutální chaos, já jsem jsem nevěděla, kde kdo je. Bylo to až amatérské," řekla Patricie Pagáčová.

"Já bych tohle vystoupení nejraději celé vymyzala z hlavy," souhlasila s Patricií i Monika Bagárová. Leoš Mareš dodal, že jejich představení vypadalo jako Základní škola hledající SuperStar a dívky propukly v pláč. Jediné, co jim bylo pochváleno byla jejich fyzická stránka, díky které na ně byl krásný pohled. I přes nepovedenou píseň postoupily Dominique Allagiaová, Barbora Štanclová, Tereza Smetanová a Katarína Pustaiová do dalšího kola, ač si myslely, že to bylo jejich poslední vystoupení.

Spice girls

Děvčata ve složení Angelika Selepková, Angelika Kollmanová a Nelly Řehořová zazpívaly energickou písničku od dívčí skupiny Spice Girls Wannabe, která je snad jedna z nejchytlavějších písní vůbec. A zpěvačky tak daly do písně nejen všechen svůj hlas, ale také předvedly tématickou choreografii. Porotu jejich výstup ale začal bavit až ke konci, i přes drobné nedostatky přesto postoupily všechny tři.

Porota opět nezklamala

Supervýběr na Máchově jezeře se neobejde ani bez nemilosrdného verdiktu hvězdné poroty, která rozhoduje o tom, zda soutěžící postoupí do dalšího kola. Finální verdikt a rozhodnutí poroty bývá často napínavý, pokud rozhodnutí nevyslovuje Marián Čekovský. Porotce se rozhodl vnést trošku napětí do prohlášení o postupu Miriam Jarošove, Pamely Narimanian a Timey Jazudek.

Jeho pokus o vytvoření napětí se však změnil na naprostou komedii a ani ostatní porotci se neudržely a začali se smát. Leoš Mareš nakonec celou situaci zachránil a vyzval Mariána, aby byl trošku vážnější.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy