Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chantal Poullain promluvila o Bolku Polívkovi: Je to dokonalý táta

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
ROZHOVOR
Je to velmi nadaná a noblesní žena, která se rozhodla, že rodnou Francii vymění za život v Česku. Byla vdaná za herce Bolka Polívku, se kterým má syna Vladimíra Polívku, a dnes ho bere nejen jako skvělého otce jejich syna, ale i velmi inteligentního muže s vytříbeným smyslem pro humor. Chantal Poullain (62) promluvila nejen o své práci herečky, ale i svém bývalém manželství.

S Bolkem Polívkou spolu nejsou 15 let, přesto k sobě chovají respekt a úctu. "Bolek je pro mě divadelní génius, úžasná osoba, velmi talentovaný člověk... Milovala jsem ho jako manžela a dnes ho miluji jako člověka. Pro mě je Bolek famózní divadelník, co znám. Jsem ráda, že jsem ho potkala, zůstane v mém životě navždy," řekla eXtra.cz herečka, která má podobný humor jako její bývalý manžel a skvělý životní nadhled.

Chantal je česko-francouzská divadelní a filmová herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech. Přesto prkna, která znamenají svět, jsou její srdcovou záležitostí. Ale stejně tak skvěle se dokáže zhostit role před kamerou. "Je to velmi těžké takhle určit, jestli mi je bližší film či divadlo, ale divadlo mi bude asi bližší. Miluji ho a zkrátka jsem divadelní herečka. V Česku točím před kamerou málo kvůli mé češtině. Moje postavy musí být francouzského charakteru. Baví mě obě disciplíny, ale jak už jsem řekla, jsem více divadelní herečka..."

Když se s Chantal, která má v sobě zakořeněnou francouzskou noblesnost, baví člověk o jejím synovi Vladimírovi, je hrdá na to, že ho vychovala s Bolkem. "Dnes musím říct, že Bolek je opravdický a dokonalý táta... Je inspirativní pro dítě. Má humor, který inspiruje... A je to velmi chytrý člověk, který je nejen vzdělaný, ale má i inteligentní a jemný humor, který neurazí druhého člověka," pokračovala oblíbená herečka o rodinných vztazích, na které je pyšná.

I přesto, že v životě už lidem rozdala mnoho ze svého talentu, sama ještě má nemalé cíle. "Víte co si myslím? Že v životě věci přicházejí, jak mají... Každá práce je pro mě výzva, žiji v Česku a každé představení a text je těžký, ale to je pro mě právě ta výzva. Takže tím chci říct, že můj cíl jsou věci, které mají smysl, a to ve všem, co dělám. Takže cíle mám a beru je tak, jak přicházejí," uzavřela herečka, která si získala srdce a respekt mnoha Čechů.

Související články

Další články