Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Chantal Poullain ohromila mladistvým vzhledem: Prozradila, jak se udržuje fit

+ Dalších 13 fotografií

Je to velmi nadaná a noblesní dáma, která vyměnila svůj život ve Francii za malebné Čechy. Řeč je o divadelní a filmové herečce Chantal Poullain, která byla vdaná za Bolka Polívku, jemuž přivedla na svět syna Vladimíra. Ačkoliv letos oslavila své 67. narozeniny, její věk by jí tipoval pouze málokdo. Jaký je její recept na věčné mládí? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 

Když se objeví Chantal Poullain na veřejnosti, je jí všude plno a její smích se hlasitě rozléhá místností. S noblesou a elegancí se pohybuje ve společnosti jako pravá dáma. Herečka, která vyměnila Francii za život v Čechách, v srpnu oslavila své 67. narozeniny, ale toto číslo by jí hádal pouze málokdo. Co stojí za jejím mladistvým vzhledem? I o tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Já nic nedělám, ale někdy, když se podívám na kameru, tak si říkám, že bych měla něco dělat. Roky sice jedou, ale já si z toho nedělám moc velkou hlavu. Já si myslím, že věk není důležitý, ale důležité je, co je uvnitř. Krása není jenom to, že nemáte vrásky, ale jak se vyjadřujete, jak žijete,” prozrazuje své tajemství mladistvého vzhledu při příležitosti galavečeře v rámci Czech Mussel Week.

Chantal se v jídle neomezuje

Na slavnostní večeři ukázala skvělou postavu, kterou by jí mnohé ženy záviděly. Avšak v jídle se Poullain neomezuje, slabost má zejména pro mořské speciality. “Mušle jsou moje. Já miluji mořské plody, to je moje oblíbené jídlo. Všechno, co je z moře, je zdravé. Papejte mušle, ústřice a všechno. Opravdu je to zdravé a dobré,” doporučuje všem. Na akci dorazila elegantně oblečená – vynesla puntíkované šaty, které doplnila bílým sáčkem a stylovými černými lodičkami.

Nedávno se jí dostalo velké cti, kdy převzala Řád čestné legie za sblížení Česka s Francií. “Mě to hrozně dojalo. Byla to pro mě velká čest a nečekala jsem to. Byl to opravdu nádherný okamžik. Takhle byl vlastně oceněný můj celý život tady v Čechách,” vzpomíná na slavnostní okamžik jejího života. Na slavnostní ceremonii ji doprovodil i její expartner Bolek Polívka.

Její léto se odehrávalo zejména v pracovním duchu, intenzivně pracovala na své nové knize a prostor na dovolenou nezbyl. “Já jsem byla jenom na Moravě, jinak jsem toho moc nestihla,” svěřuje se. Samozřejmě navštívila i svou milovanou Francii, ale pouze na pět dní.

Související články

Další články