Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Channing Tatum začíná novou kapitolu života: Na poslední fotce je k nepoznání

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
ZMĚNA
Channing Tatum (40) po rozchodu se zpěvačkou Jessie J (32) sdílel na Instagramu černobílou fotku, na které je téměř k nepoznání. Nejde naštěstí o nic vážného - vlasy shodil kvůli natáčení filmu. A není to poprvé, co touto změnou prošel.

Herec, známý z filmů G.I. Joe nebo Jump Street 21, jde totiž po každém natáčení dohola, aby se oprostil od postavy, kterou hrál. „Je to rituál. Osvobození se. A být svobodný byl vždy můj nejvyšší cíl“, napsal k fotce, která vzbudila nadšené reakce fanoušků a kolegů. Tatum se svým novým sestřihem přichází několik týdnů poté, co prohlásil, že je „konečně zpátky“ po rozvodu s herečkou Jennou Dewan. S tou se poznal během natáčení filmu Let’s Dance a dohromady tvořili manželský pár až roku 2018.

Rozchod s Jesse J

Délkou svého vztahu patří hvězda filmu Bez kalhot mezi hollywoodské výjimky. Se svou partnerkou byli dohromady více jak dvanáct let. Spolu také vychovávají dceru Everly Tatum, pro kterou dokonce její táta loni napsal úspěšnou dětskou knihu. Od rozvodu s Jennou Dewan byl pak herec vídán ve společnosti zpěvačky Jessie J. S tou se několikrát rozešli a poté opět vrátili k sobě. Loni v listopadu ovšem zpěvačka prohlásila, že se jejich vztah definitivně uzavřel. Zůstávají však nadále přáteli.

Channingův nový film

V současnosti je tedy čtyřicetiletý herec opět single a dokončuje svůj režijní debut Dog. Ten si navíc napsal, produkoval a hraje v něm hlavní roli. Objeví se zde jako armádní ranger Briggs, který jede se svým psem na pohřeb svého kamaráda. Jakým způsobem se hollywoodský idol zhostil tohoto nesnadného úkolu, zjistíme v našich kinech už příští rok v květnu. Do té doby si můžete ukrátit čas pohledem na Channingův znovu se objevivší sixpack. A pokud by vám ani to nestačilo, stačí se podívat na některý z jeho filmů. Tipy naší redakce jsou Kingsman: Zlatý kruh a Milý Johne.

Související články

Další články