Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Channing Tatum si doma po rozvodu hýčká tuhle kočku: Poznáváte sexy zpěvačku?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
vztah
Herec Channing Tatum (39) tvořil po dlouhou dobu ikonický pár s manželkou Jennou Dewan (38). Jejich rozvod byl velmi nečekaný a spousta lidí předpokládala, že se dají znovu dohromady. To se ale nestalo a Channing začal randit se zpěvačkou Jessie J (31), se kterou je velmi spokojený.

Channing Tatum, kterého proslavil snímek Let's Dance, se při jeho natáčení seznámil se svou dlouholetou partnerkou Jennou Dewan. Jejich cesty se ale už v dubnu roku 2018 definitivně rozešly a Channing začal jen pár měsíců nato randit se zpěvačkou Jessie J.

Začátek vztahu ženami zbožňovaného herce se známou zpěvačkou byl velmi těžký. Pár schytával velkou vlnu nenávisti, fanoušci si přáli, aby se Channing vrátil k Jenně a Jessie byla nazývána velmi vulgárními přezdívkami. Hrdličky ale nátlak ustály, jako by ho snad ani nevnímaly.

Ačkoliv jsou spolu jen několik měsíců, vypadají Channing s Jessie velmi spokojeně. Je otázkou, zda jim to vydrží i nadále, to nejhorší mají ale, alespoň prozatím, za sebou.

Související články

Další články