Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Chandler z Přátel prozradil, proč se rozešel s krásnou Julií Roberts. Stálo za tím sebevědomí

Matthew Perry a Julia Roberts si spolu zahráli v seriálu Přátelé.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Memoáry

Herec Matthew Perry (53) ve svých nově vydaných memoárech vyzradil plno podrobností ze svého života, které se snažil dlouho skrývat. Chandler z Přátel například práskl to, proč se v devadesátých letech rozešel s hollywoodskou herečkou Julií Roberts (54), která zářila ve snímku Pretty Woman.

V seriálu Přátelé se chtěla mihnout každá celebrita a půvabné oscarové herečce Julii Roberts se to nakonec podařilo. V devadesátých letech platila za jednu z nejznámějších a nejkrásnějších hereček, a proto není divu, že jí tvůrci epizodní roli nakonec nabídli.

V legendárním sitcomu si zahrála bývalou Chandlerovu spolužačku, která se mu pomstila za to, co jí tehdy provedl. Ve skutečném životě spolu Julia Roberts a Matthew Perry začali chodit až po natáčení. „Randit s Julií Roberts pro mě bylo příliš. Neustále jsem přemýšlel nad tím, že se se mnou rozejde,“ napsal Perry ve své knize s názvem Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, jak informuje zahraniční web Page Six.

„Nebyl jsem pro ni dost dobrý,“ vysvětlil ještě Perry. Jejich vztah nakonec trval pouhé tři měsíce, než se s ní sám Perry rozešel. „Nemohu ani pořádně popsat její překvapený výraz,“ doplnil.

Ve 49 letech málem zemřel

Herec Matthew Perry dlouhá léta zápasil se závislostí na alkoholu a drogách. V memoárech popsal například to, jak si byl schopný vzít během jednoho dne 55 Vicodinů (léky na tlumení bolesti, pozn. red.). Šokoval také tím, že v devětačtyřiceti letech málem zemřel. Herci totiž prasklo tlusté střevo, a to kvůli dlouhodobému užívání opiátů. Dva týdny byl v kómatu a pak pět měsíců v nemocnici pod neustálým dohledem.

„Lékaři řekli mé rodině, že mám jen dvouprocentní šanci na přežití,“ zavzpomínal v rozhovoru. „Nasadili mi přístroj, který nahrazuje funkci plic a srdce. A to je konec, to nikdo nepřežije. Tu noc na něj připojili pět lidí. Čtyři zemřeli, já přežil,“ šokoval Matthew Perry.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy