Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Chandler z Přátel po rozchodu zavítal na seznamku: Zn. Matthew Perry hledá lásku!

Chandler z Přátel po rozchodu zavítal na seznamku: Zn. Matthew Perry hledá lásku!
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Vztahy
Rozchody bývají těžké a spousta lidí se poté obrátí na online seznamky. Jedním z nich je také představitel Chandlera Binga v sitcomu Přátelé Matthew Perry (50). Americko-kanadský herec se po vztahu s Molly Hurwitz (28) uchýlil k seznamování po internetu. A hledá lásku. Dámy, běžte se nastrojit a zkuste své štěstí!

Matthew Perry nechce zůstat dlouho sám a po rozchodu s Molly Hurwitz, který se konal začátkem května, je zase na koni a hledá tu pravou. Vrátil se k online seznamce Raya a zdroj pro Us Weekly uvedl, že "si píše s ženami a snaží se vrátit k seznamování po internetu".

Po rozchodu loví na seznamce

Na vztahy Matthew neměl úplně velké štěstí. S Julií Roberts byl pouhý rok a s herečkou Lizzy Caplan šest let. Bohužel po jejich rozchodu byl opravdu dlouho sám, dokud nenašel Molly. Ani s tou to bohužel nevyšlo.

S Molly zjevně začal chodit už v prosinci minulého roku, když spolu byli viděni v jedné z hollywoodských restaurací, a jejich vztah byl potvrzen v lednu, když byli spatřeni na procházce s přáteli. Zatímco spolu randili, svůj účet na seznamce Raya seriálový Chandler smazal, dnes je však opět aktivní a vrátil se k lovu té pravé přesně pro něj. Najde sarkastický Chandler, tedy fešák Matthew Perry, svou osudovou lásku?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy