Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Chandler z Přátel a jeho snoubenka rozšířili rodinu: Nad jejich Alfredem se fanoušci rozplývají

Zdroj: archiv Matthewa Perryho
+ Dalších 5 fotografií
mazlík
Herec Matthew Perry (51), kterého celý svět zná jako Chandlera z komediálního seriálu Přátelé, v listopadu oznámil, že se bude ženit. Se svou snoubenkou Molly Hurwitz (29) nelení a do rodiny už před svatbou přivítali nového člena. Pořídili si roztomilé štěňátko, které pojmenovali Alfred a ze kterého se přes noc stal hit internetu.

Matthew Perry a Molly Hurwitz si na rodičovskou roli pravděpodobně ještě chvíli počkají, nedávno se ale stali páníčky. Představitel Chadlera z populárního sitcomu Přátelé se na sociálních sítích pochlubil, že si pořídili štěňátko.

Nového člena rodiny Matthew a Holly pojmenovali Alfred a kromě toho, že se s ním Perry pochlubil na svém profilu na Instagramu, mu dokonce založil i vlastní účet. Tam Alfreda sledují už desítky tisíc lidí, a tak se stává jedním z populárních mazlíčků internetu.

Vztah Matthewa Perryho

Perry a Hurwitz se začali scházet už v roce 2018, ale jejich románek dlouho unikal pozornosti fotografů. Když pak vznikaly první snímky, nikdo moc netušil, kdo je ta žena, která se po boku herce ukazuje.

„Rozhodl jsem se, že se zasnoubíme. Naštěstí jsem náhodou v tento okamžik chodil s nejlepší ženou na planetě,“ uvedl herec pro magazín People v listopadu loňského roku. Děti zatím nejsou na pořadu dne a snoubenci se proto rozhodli k pořízení jiné lásky.

Související články

Další články