Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Chaloupko kouzelná, kdo v tobě přebývá? Naučte děti poznávat zvířátka!

Chaloupko kouzelná, kdo v tobě přebývá? Naučte děti poznávat zvířátka!
Zdroj: Mikro Trading
Hračky
Malé děti milují zvířátka, rádi si je prohlíží a napodobují zvuky, které vydávají. Přesně k tomuto účelu je určena edukační chaloupka, která vám udělá velkou službu. Děti zabaví a vzdělává zároveň!

Mnoho z vás už jistě prohlíží nejrůznější dětské weby a přemýšlí, co letos Ježíšek vašim nejmenším přinese. Pro ty mající malé děti, které teprve objevují svět, přinášíme skvělou volbu. Je jí interaktivní edukační chaloupka, která vaše děti nadchne. Přenese je totiž do světa zvířátek, který tak milují.

Vkládání zvířátek

Chaloupka od společnosti Mikro Trading funguje jako vkládačka. Zvířátka jsou umístěna na podstavcích různých tvarů, které mají děti správně zasunout do otvorů na pestrém barevném obydlí.

Naučná funkce

Chaloupka také dětem všechna zvířátka představí jejich českými názvy a doprovodí to zábavnými zvuky, které se nejmenší budou snažit napodobit. Oblíbí si jistě i veselé melodie, jež z hračky vyhrávají.

Motorická pomůcka

Jedná se o skvělou motorickou pomůcku, která obsahuje tři svítící tlačítka. Kromě tvarů se zvířátky se dětem bude líbit i otočná beruška nebo pohyblivá houpačka.

Herní režimy

Dítě si navíc může vybrat ze dvou herních režimů. Jeden je hudební a druhý hrací. Jaký si oblíbí vaše ratolest?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy