Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Chabý výkon Argentiny proti Chorvatsku sázkaře nepřekvapil, vyplácely se statisíce korun

Jindy geniální virtuóz Lionel Messi herně zcela matný, celé mužstvo působící bezmocně - čtvrteční prohra fotbalové Argentiny s Chorvatskem 0:3 na mistrovství světa v Rusku je po úvodní remíze s Islandem 1:1 druhým varovným signálem pro jihoamerický celek.

Projevilo se to již u tipů u sázkové kanceláře Maxi-Tip, kdy sázející věřili spíše v remízu a ve výhru papírově o dost slabšího Chorvatska. Vypsaný kurz 4:1 pak přinesl pěkné výdělky správně tipujícím sázkařům, z nichž mnozí neváhali vsadit i statisíce na výhru evropského celku.

U Maxi-Tipu se sází ve velkém i na kombinace – a když nějaká vyjde, výhry ve výši až skoro půl milionu korun nejsou výjimkou. Nemusí jít přitom o složité přehnané matematické propočty – tiket úspěšného sázejícího (viz fotka) obsahuje pouhé tři tipy na výhry favoritů 1:0 v zápasech v jeden den.

Promyšlená volba při atraktivních kurzech (5.60:1, 6.80:1 a 5.80:1) vynesla šťastlivci z tří tipů při sázce 2000 Kč výhru přes 400 000 českých korun – nic, co by nezvládl každý fanoušek dobrého fotbalu.

Mohlo by vás zajímat

Další články