Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Chabý výkon Argentiny proti Chorvatsku sázkaře nepřekvapil, vyplácely se statisíce korun

Jindy geniální virtuóz Lionel Messi herně zcela matný, celé mužstvo působící bezmocně - čtvrteční prohra fotbalové Argentiny s Chorvatskem 0:3 na mistrovství světa v Rusku je po úvodní remíze s Islandem 1:1 druhým varovným signálem pro jihoamerický celek.

Projevilo se to již u tipů u sázkové kanceláře Maxi-Tip, kdy sázející věřili spíše v remízu a ve výhru papírově o dost slabšího Chorvatska. Vypsaný kurz 4:1 pak přinesl pěkné výdělky správně tipujícím sázkařům, z nichž mnozí neváhali vsadit i statisíce na výhru evropského celku.

U Maxi-Tipu se sází ve velkém i na kombinace – a když nějaká vyjde, výhry ve výši až skoro půl milionu korun nejsou výjimkou. Nemusí jít přitom o složité přehnané matematické propočty – tiket úspěšného sázejícího (viz fotka) obsahuje pouhé tři tipy na výhry favoritů 1:0 v zápasech v jeden den.

Promyšlená volba při atraktivních kurzech (5.60:1, 6.80:1 a 5.80:1) vynesla šťastlivci z tří tipů při sázce 2000 Kč výhru přes 400 000 českých korun – nic, co by nezvládl každý fanoušek dobrého fotbalu.

Mohlo by vás zajímat

Další články