Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Četníci z Luhačovic jsou propadák, ale hrají tam SVŮDNÉ ŽENY! Po Vice Kerekes se tam ODHALOVALA I DALŠÍ SEXY HEREČKA

Kráskami a nahotou se to v seriálu jen hemží.
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 5 fotografií
Česká televize minulý pátek předvedla, že uvedla další propadák. Seriál Četníci z Luhačovic totiž u lidí moc neuspěl, napodobenina Četnických humoresek nenabídla žádný pořádný děj. Ale jediné, co se tvůrcům nedá vytknout, je výběr sexy hereček, které se nebály odhalit.

Hned jak se odvysílal první díl, tak jsme vás informovali o tom, že vážně není o co stát, ale aspoň se tam opět svlékala krásná zrzka Vica Kerekes. To si můžete znovu přečíst ZDE.

Ale naštěstí slovenská herečka nebyla jediná, kdo šel s kůží na trh. Další byla i muzikálová herečka Kateřina Sedláková. Ta se většinou objevuje na prknech, co znamenají svět, ale teď si střihla roli lehké děvy v Četnících. Ukázala tam něco ze svých vnad a že bylo na co koukat. Jen doufáme, že v dalším dílu se bývalá modelka ještě více odváže.

Tato kudrnatá kráska nejdřív zkoušela své štěstí v prvním ročníku České Miss, kde se probojovala až do finále, ale nakonec modeling pověsila na hřebík a vrhla se na herectví a zpěv. Nejen v divadle nebo v seriálu můžete sympatickou Kačku vidět. Zpívá totiž často i se zpěvačkou Bárou Polákovou a tvoří nerozlučnou dvojici.

Jen se podívejte, jak to Kateřině nejen v seriálu slušelo. Je to opravdu svůdná dívka, o které určitě ještě hodně uslyšíme.

Související články

Další články