Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ceterová potvrdila domácí násilí a sepisuje trestní oznámení: Zbil jsi mě s dítětem v náručí, vzkázala mu!

Lela Ceterová a Karlos  Vémola s dcerou Lilinkou.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Násilí

Lela Ceterová (32) jde podat trestní oznámení na Karlose Vémolu (36). Informaci pro eXtra.cz potvrdila mluvčí influencerky Nina Sedláková. Zápasník na Instagramu původně tvrdil, že ho partnerka podvedla, nakonec to ale vypadá, že je situace úplně jiná. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna.

Z obyčejného rozchodu se začíná stávat pořádná kauza. Poté, co Karlos Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru.

Ostrá slova

Sama Ceterová se následně redakci svěřila s tím, že ji Karlos sebral mobil. "Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil... Nemohu nikomu zavolat ani jít na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla... Jsi chorý, žárlivý člověk. Jen mě vydíráš, protože se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí. V životě už s tebou nebudu," vzkázala Vémolovi po Instagramu Ceterová z účtu své kamarádky. Že se opravdu jedná o nyní již expartnerku zápasníka, potvrdila pro eXtra.cz její manažerka Nina Sedláková.

Ceterová skrze účet kamarádky z nevěry naopak obvinila Vémolu. "Ty, co se ku*víš nonstop, jednou je to Polka, pak Češka, pak ku*vy ze stripklubu, kde trávíš čas. A to nemluvím o všech ex ku*vách, se kterými jsi neustále v kontaktu. Chodíš domů pokaždé ve dvě ráno, protože se ku*víš nonstop," pustila se Ceterová ostře do zápasníka.

Podá trestní oznámení

Vémoly se podle všeho bojí, proto vyhledala bezpečný úkryt u kamarádky. "Jsi doma agresivní a jen křičíš. S dětmi jsem stále sama. A ty tvoje výlety do Bulharska, Španělska a Vídně s kamarády, co tam děláte, jaké nechutnosti... No extrém, protože tam vás nikdo nepozná a přitom se vždy najde někdo, kdo to natočí a pošle mi to. Skončila jsem s tebou... Bojím se tě. Tvá matka dvou dětí," vzkázala Ceterová.

Manažerka známé influencerky pak redakci potvrdila, že její klientka jde podat trestní oznámení na policii. Zdá se, že zprvu zdánlivě obyčejný rozchod bude mít pořádnou dohru, která by pro Vémolu nemusela dopadnout dobře.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy