Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Ceterová a Myslivcová: Blondýnky mudrovaly o luxusu a hrozné představě života bez něj

Lela Show: Prvním hostem byla Dominika Myslivcová, mluvilo se o luxusu
Zdroj: Se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 4 fotografie
Lela Show

Nová show Lely Ceterové (33), pořad s názvem Lela Show, zažil svou televizní premiéru. A jako prvního hosta si manželka bijce Karlose Vémoly (37) pozvala známou blondýnku Dominiku Myslivcovou (28). Padla řeč třeba na žití v blahobytu. Co pro Lelu a Dominiku znamená luxus a dokázaly by bez něj žít? I o tom se rozpovídaly.

I když nová show Lely Ceterové, manželky známého zápasníka Karlose Vémoly, měla odstartovat už dříve, natáčení a následná premiéra byly odsunuty kvůli nemocnému synovi, jak jsme psali. I tak se fanoušci přece jen dočkali.

Pořad s názvem Lela Show a doplňujícím popiskem “Humorná Show Influencerky s Influencery” odstartoval na TV Barrandov v sobotu 3. prosince, a jak již název napovídá, hosté budou především lidé známí ze sociálních sítí.

Lela Show: první host Dominika Myslivcová

Není divu, že si Lela jako prvního hosta vybrala právě Dominiku Myslivcovou, známou Barbie, která se na internetu pohybuje už pěknou řádku let. Dvě blondýnky nejdříve probraly své působení na internetu, přičemž Dominika zavzpomínala na své začátky a prozradila třeba to, jak vnímá hejty. Prý je prostě neřeší.

Poté se však přesunuly k tématu, jež je oběma ženám velmi blízké - luxus. Právě žití v přepychu bylo jednou z otázek, o kterou se Lela v roli moderátorky zajímala. Dominiky se ptala nejen na to, co pro ni luxus znamená, ale také, zda by bez něj dokázala žít, či jak moc je pro ni důležitý.

Dokázaly by žít bez luxusu?

Nejdříve se obě shodly na tom, že luxus zkrátka milují, ale bohužel ne každý si ho může dovolit. “Pojďme si říct, že ne každý si to může dovolit, že? Luxusní bydlení, auto, ty máš tuším mercedes, že?” říká Lela.

A dokázaly by bez přepychu žít? Dominika má jasno: “Určitě ano. Ale samozřejmě, když je člověk na něco zvyklý, tak je hrozné si představit život bez toho. Každopádně kdyby nebyla jiná možnost, nic jiného by mi nezbývalo. Na druhou stranu, já jsem typ člověka, který by se snažil udělat všechno pro to, abych se měla líp,” rozpovídala se Dominika.

Dominika otevřeně: vše jsem si vybudovala

Dominika následně dodala, že pochází z úplně normální rodiny, která rozhodně peníze rozhazovat nemohla. Za vším tak stojí úsilí a práce. "Určitě si to dovedu představit, dříve jsem to také neměla. Pocházím z normální rodiny, z paneláku, takže já jsem byla zvyklá úplně na jiný životní styl," rozpovídala se.

"Až díky tomu, že jsem se přestěhovala do Prahy a začala dělat něco, co tu nebylo běžné, se mi život změnil. Nepocházím z luxusu. Já to zažila až po tom, co jsem si to vybudovala,“ říká otevřeně Domča. Zdá se, že si obě ženy padly do noty. Lela se na Instagramu pochlubila, že v plánu je nyní i společné "randíčko" u kafe, a ještě v průběhu show si obě řekly, že jsou mile překvapené.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy