Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Četařka Babinčáková je nesmrtelná: Jak dnes žije žena, jejíž prsa osobně zkoušel režisér Tankového praporu?

+ Další 4 fotografie
Martina Adamcová (52) se nejvíce proslavila rolí četařky Babinčákové ve filmu Tankový prapor. Později přiznala, že režisér Olmer jí nejdříve důkladně osahal prsa, aby se ujistil, zda se na roli vůbec hodí.

Martinu Adamcovou (52), hvězdu filmu Tankový prapor, ve kterém si zahrála vnadnou četařku Babinčákovou, určitě všichni dobře znáte. Jednu ze svých nejvýznamnějších rolí ale Adamcová nezískala jen tak!

Herečka po letech přiznala, že roli dostala v momentě, kdy si na její bujné vnady sáhl sám pan režisér Vít Olmer (75).

Když Adamcová projevila zájem hrát ve filmu u asistenta režie, chvíli nato ji v dabingovém studiu navštívil režisér filmu Olmer a řekl jí: „Hledáme ženskou s velkýma ňadrama. Asi byste to mohla hrát, ale musím si sáhnout, abych měl jistotu." Režisér si je ohmatal, řekl, že je to v pořádku, a po deseti minutách už herečce volali z produkce, že má roli.

V tu chvíli bylo rozhodnuto a mohlo se začít točit. Adamcová ve filmu kompletně odhodila stud a svými bujnými vnady zastínila všechny své herecké kolegyně. Její nezapomenutelnou filmovou scénu, kde si to rozdává s hereckým kolegou Vlastimilem Zavřelem (61) a následně přivítají Romana Skamene (63), si můžete připomenout už dnes večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články