Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Cesty k Čapímu hnízdu ucpaly porouchané stroje! Snad na svatbě Andreje Babiše nebude potřeba sanitka!

Je to hrozné, ale téměř na všech cestách k Čapímu hnízdu se v sobotu
ráno porouchaly stroje!
+ Dalších 33 fotografií
Tak to je opravdu síla! Vypadá to na lokální bermudský trojúhelník v těsné blízkosti Čapího hnízda. Cesty k legendárnímu sídlu, kde má svatbu Andrej Babiš (62) a Monika Babišová (43) ucpaly těžké stroje a auta. Všechno se to nějak v sobotu ráno porouchalo.

Pozor na to! Varujeme všechny lesníky a zemědělce! Pokud máte v okolí Čapího hnízda nějakou práci, potřebujete do lesa dojet pro dřevo a nebo na pole pro obilí, tak to odložte! V sobotu ráno u legendárního sídla panují podmínky, při kterých stroje vypovídají službu a hlásí poruchy.

Ráno jsme objevili porouchané auto, které ucpalo cestu mezi Čapím hnízdem a obcí Semtínek. Na lesní cestě k Čapímu hnízdu pak zase stojí odstavený bagr. Obě vozidla se porouchala tak nešikovně, že blokují celou cestu. Naštěstí je zde cedulka, že stroj by měl být opraven už brzy ráno.

Snad nebude na veselce Andreje Babiše potřeba sanitka. To by bylo hrozné! Nebo aby se tak někomu něco stalo v obci Semtínek! Ale nemalujme čerta na zeď. Babišova veselka se určitě vydaří a není třeba si kazit hezký den. Co se porouchalo, to se jistě opraví. Věříme, že hned po svatbě na to majitelé strojů skočí a vozidla zase uvedou do provozu.

Mohlo by vás zajímat

Další články