Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Cestující v letadle brutálně smrděl, ostatní pasažéři z toho vyhazovali obsah žaludku ven

Smrad a hnus v MHD. Nový český film, nad kterým by měl Zdeněk Troška
popřemýšlet.
Všichni známe ten pocit, když si v MHD vedle vás sedne bezdomovec. Puch zalije ve vteřině celou tramvaj a vy na nejbližší zastávce musíte vystoupit. Jenže v letadle to nejde. Tam musíte trpět až do konce.

Úterní let ze španělského ostrova Gran Canaria do Amsterdamu výrazně narušil jeden z cestujících. Páchnul tak, že ostatní lidé na palubě zvraceli.

„Byl jsem poslední, kdo nastoupil do letadla. Ten muž šel přede mnou. Neskutečně smrděl. Jakmile se objevil v uličce, lidé začali hledat v taškách kapesníky, které si dávali před ústa,“ uvedl pro De Telegraaf pasažér Piet Van Haut.

Smradlavý pasažér musel být vysazen v portugalském Faru. Podle webu TN.cz ale z letadla museli při neplánovaném mezipřistání všichni. Stroj bylo nutné kompletně odsmradit. Letecká společnost Transavia s ohledem na ochranu osobních údajů další podrobnosti k incidentu nesdělila.

Mohlo by vás zajímat

Další články