Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pokud chcete přežít dovolenou, potřebujete Českou průmyslovou pojišťovnu!

Pro své klienty stále připravujeme nové výhody.
Chystáte se uzavřít cestovní pojištění na vaši očekávanou dovolenou či cestujete pracovně? Není nic snazšího než využít výhodné nabídky u České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) s plněním léčebných výloh až do 10 000 000 Kč. Na výběr je několik variant, které vám zabezpečí klidné cestování, ať už krátkodobých, či dlouhodobých cest.

Pojistíme také vyznavače nebezpečných sportů, jednotlivce nebo celou skupinu osob. Vydat se můžete osobně na pobočku ČPZP či za vás může pojištění sjednat osoba starší 16 let nebo si sjednejte pojištění snadno a rychle on-line na https://www.cpzp.cz/pojisteni/

Pojistit se mohou všichni občané ČR každého věku, ale i cizinci, kteří jsou v ČR zároveň zdravotně pojištěni do všech států světa. Pro osoby nepojištěné u ČPZP je připravena omezená nabídka za běžné pojistné.

NOVINKA pro ON-LINE!

Pro letošní léto jsme připravili pro on-line pojištění možnost připojištění sportovního vybavení balíčkem Léto. Dále v měsíci červnu probíhá 10% sleva na celkové pojistné a na začátku prázdnin chystáme pro pojištěnce ČPZP slevové kupony na další produkty našeho partnera České podnikatelské pojišťovny za sjednané kompletní pojištění.

Víte o právě probíhajících dalších výhodách?

Pro své klienty stále připravujeme nové výhody. Nyní v oblasti cestovního pojištění můžete využít:

Akce pro studenty

Studenti ve věku od 18 do 25 let s námi cestují za ceny pro věkovou kategorii 0 až 17 let. Cena pojištění může být již od 6 Kč za den při cestě na Slovensko. Bonusová nabídka se vztahuje na všechny typy cest. Cena ročního pojištění léčebných výloh pro studenta zahrnující au-pair pobyt po Evropě je 2 957 Kč.

Pracovní cesty

Pracovní cesty si u nás může klient ČPZP uzavřít za cenu turistických. A to jak na pobočkách ČPZP, tak on-line.

Proč nezapomenout na cestovní pojištění?

Obecně se nevyplácí spoléhat pouze na zákonné pojištění, které platí v rámci Evropské unie. Evropský průkaz pojištěnce (modrá plastová kartička od vaší zdravotní pojišťovny) vám v zemích Evropské unie zajistí nárok na lékařsky nezbytnou zdravotní péči za stejných podmínek jako místním pojištěncům, ovšem bez jakékoliv repatriace (převozu). Ta není hrazena vůbec.

Na cestách se může přihodit opravdu cokoliv. Pojištění, které nabízí ČPZP, vás „za pár korun“ zbaví zbytečných starostí a případných značných finančních nákladů za vynaloženou lékařskou péči, ztrátu zavazadel či pokryje případnou neúmyslně vámi způsobenou škodu. V základní ceně pojištění jsou zahrnuty i asistenční služby cestovní a předcestovní asistence, jako například nasměrování pojištěného do smluvního zdravotnického zařízení či pomoc při ztrátě dokladů, informace o měně či očkování v cílové zemi.

Nabízíme svým klientům speciální cestovní pojištění za zvýhodněné denní sazby pro turistické i pracovní cesty do celého světa od svého partnera České podnikatelské pojišťovny (ČPP) v cenově výhodných balíčcích. Balíček STANDARD obsahuje pojištění léčebných výloh a pojištění odpovědnosti za škody, balíček KOMPLET zahrnuje navíc připojištění zavazadel a pojištění úrazu. Novinkou je balíček Léto/Zima, kterým si můžete pojistit sportovní vybavení. A nejen to. Na pobočkách ČPZP si můžete sjednat storno cesty, pojištění nevyužité dovolené či zpoždění letu nebo zavazadel.

Kolik stojí pojištění?

Rodinná desetidenní dovolená do Egypta, který je pro cestovní pojištění považován za evropskou oblast, vyjde čtyřčlennou rodinu pojištěnou u ČPZP na 400 Kč s pojistným krytím léčebných výloh a za balíček KOMPLET zaplatí 780 Kč. Pojistit se může celá rodina na jedné pojistné smlouvě, a to i když všichni účastníci nejsou klienty ČPZP.

Tip: Na pobočkách ČPZP se můžete pojistit ode dne sjednání cestovního pojištění, smlouvy uzavřené on-line je možno uzavřít s platností ode dne následujícího.

Stalo se: Klienta (ročník 1950) postihl na dovolené v Turecku infarkt myokardu. Klient bohužel nepřežil. Náklady na léčbu se vyšplhaly na částku 323 513 Kč a následná repatriace zesnulého dosáhla výše 112 554 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Další články