Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Čestmír Řanda by slavil 61, místo toho ho čeká pitva: Proč ho ještě nemohou pohřbít

Čestmír Řanda mladší
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
ODKLAD
Již v pátek patnáctého května by oslavil 11. 5. 2020 zesnulý herec Čestmír Řanda ml. jednašedesáté narozeniny. Osud tomu ale chtěl jinak a v pondělí mu tělo navždy vypovědělo službu. Dosud však není příčina jeho smrti zcela jasná, jen se spekuluje o infarktu. Místo toho, aby chystal sobotní oslavu, ho dostali do rukou patologové. Z jakého dalšího důvodu se ještě nemůže plánovat pohřeb?

Odložený pohřeb

„Na datum posledního rozloučení je ještě brzy, u Čestmíra musí proběhnout pitva. A ještě je tu další zádrhel. Jeho přítelkyně Míša nemá na nic právo. Nebyli sezdaní, takže nemůže ani dojít na matriku s úmrtním listem, nesmí vyřizovat ani nic dalšího,“ řekl eXtra.cz blízký kamarád problematického zesnulého herce Jan Bauer.

Čtěte také: Zdrcená přítelkyně Řandy (†60) promluvila: Co řekla o zesnulé lásce?

Usmíření se synem

„Teď proto řeší s Čestmírem Řandou nejmladším, jestli by jí dal plnou moc. Je někde mimo republiku, tak je to komplikovanější. S jeho matkou dřív vedl spory, kvůli neplacení výživného byl Čestmír dvakrát ve vězení, pokud ale vím, v synově dospělosti se začali usmiřovat,“ dodal přítel.

V pondělí našla Čestmíra Řandu mladšího bezvládného na podlaze dcera jeho partnerky Michaely. Byl bledý, měl vyplazený jazyk a jeho tělo postupně vychládalo Lékaři se ho pokoušeli hodinu marně oživovat.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy