Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Čestmír Mázl z Ordinace se synem jsou v šoku: Tohle jsme nečekali! Hvězdy posílají vzkazy

Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
REAKCE
Nova oficiálně oznámila, že se po patnácti letech oficiálně uzavřou osudy seriálových postav úspěšného lékařského seriálu Ordinace v růžové zahradě. Zatímco někteří jejich představitelé jsou v klidu, jiní naopak neskrývají své zklamání a bojí se o budoucnost.

Petr Rychlý a Ladislav Ondřej neskrývají překvapení

Letošní rok nebyl pro žádnou z hvězd Ordinace procházkou růžovou zahradou. Kromě natáčení neměly kvůli vládním omezením způsobeným koronavirem prakticky žádné jiné příjmy a jestli se nic radikálně nezmění a neotevřou se znovu divadla, po únoru, kdy se seriál přestane točit, budou úplně bez peněz.

„V Ordinaci jsem prožil půlku svého života. Včera jsme si kvůli konci volali s Petrem Rychlým a shodli jsme se na tom, že je to špatný. Překvapilo nás to, vůbec jsme to nečekali. Každý rok vycházely hoaxy o tom, že Ordinace bude končit, teď už je to bohužel pravda,“ řekl eXtra.cz Ladislav Ondřej, který v nováckém hitu hraje Jakuba Mázla, seriálového syna Rychlého alias primáře Čestmíra Mázla.

Bojí se i Ivana Jirešová

Živím se převážně divadlem, nyní je dost složité být hercem. Minimálně příští další rok bude pro naši profesi krizový. Nějaké projekty do budoucna mám naslibované, měl jsem například jezdit s divadelním představením, ale teď se to ani nedá nijak plánovat. Aspoň se nám nyní podařilo téměř dotočit film Když prší slzy, který podle mě bude velmi kvalitním titulem,“ řekl eXtra.cz Ondřej.

O svou existenci se nyní bojí i Ivana Jirešová, která v seriálu od začátku hraje barmanku Lucii Váchovou. I pro ni jde současně o jediný příjem a bez Ordinace se zkrátka momentálně neuživí.

Zklamání Novou

Pod příslibem anonymity s eXtra.cz hovořili i jiní herci z Ordinace v růžové zahradě

„Mluvila jsem i se staršími kolegy, známými a populárními. Všichni mají závazky, a tak jsou z toho, že Nova tři měsíce před koncem oznámila, že seriál zařízne, zklamaní. Nevědí, co bude dál. Jde to napříč seriálem a všemi profesemi. V problémech nejsou jen herci a herečky, ale i ostatní členové štábu. Řada z nás má hypotéky a teď nevíme, jak je budeme schopní platit, protože prostě teď jiná práce není,“ tvrdí jedna z hereček.

„Nikdo z nás to neočekával. V březnu jsme už bez peněz a oznámili nám to jenom nějaké tři měsíce před koncem. Máme rodiny, tahle druhá vlna a do toho konec Ordinace, to je pro nás likvidační. Můžeme se jen modlit, aby Nova vypsala další projekty a měli jsme to štěstí, že nás do nich zase vezmou,“ dodala další z nešťastných hvězd Ordinace v růžové zahradě.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy