Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čeští umělci kandidující na strašáka v zelí. Dali byste si tohle do pole?

Daniel Nekonečný
Zdroj: herminapress.cz

Čeští farmáři by jistě zaplesali, kdybychom jim do jejich políček zasadili některého z českých umělců. Jejich vizáž a ohoz, který jsou ochotni na sebe obléct, by totiž vyplašily i Stevena Segala (61) s arzenálem zbraní za pasem. A o koho se jedná?

Daniel Nekonečný (46): Bývalý žák Milana Knížáka, obdivovatel všeho sluníčkového a blyštivého - až oči přecházejí, milovník co největšího počtu exotických tanečnic kolem sebe.

Čím mu podle eXtra.cz uděláte největší radost? Když ho obdarujete glitry všech možných barev, ideálně v několikakilových baleních.

Lenka Kořínková (57): Dlouho žila v Austrálii, kde to, co nosí, bylo klokanům očividně jedno. Když se vrátila po letech zpátky do Čech, dlouho si musel český čtenář zvykat na její outfity, které spojovalo jen jedno. Čím větší bizár, tím lépe. Barevný chaos a ideálně každá nohavice, bota i rukáv u svetru v jiných vzorech.

Nikdy neuskutečnitelná představa eXtra.cz: Lenka Kořínková v elegantním kalhotovém kostýmu jednoduchých linií a na nohou jehlové podpatky.

Jana Uriel Kratochvílová (60): Umělkyně, která působila několik let v Anglii, pak se vrátila zpátky do rodné vlasti. Originální kostýmy a její nezaměnitelný hlas si nesplete snad ani ten největší neumětel. Vize eXtra.cz: Jana zpívá s Karlem Gottem na předávání cen Český slavík Včelku Máju.

Ilona Svobodová (52): Populární herečka ze seriálu Ulice, ale známá i jako dabérka mrchy Amandy ze seriálu Melrose Place v podání Heather Locklear, si diváky přitahuje svým zajímavým hlasem. Na večírky nováckého seriálu se ale dokáže vyfintit tak, že by ji produkční po skončení párty mohli omylem nechat vytřít podlahu. Strach eXtra.cz je při této představě srovnatelný s představou, že se poslancem stane Richard Sacher.

Michaela Nosková (30): Zpěvačka několik let šokovala svými módními kreacemi natolik, že si ani známí čeští stylisté nedokázali představit, odkud začít, aby její modely dostaly nějakou fazonu. Teď ale Míša dost zhubla a se změnou šatníku se snaží dělat pokroky. Bohužel ty krůčky mají délku začínajícího dítěte, které se poprvé postavilo na nohy. Ale eXtra.cz Míše věří, že to bude jen a jen lepší.

Související články

Další články