Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Čeští ignoranti nechali zkolabovaného diabetika ležet v centru Prahy, neuvěříte, jak dlouho čekal na pomoc!

Čeští ignoranti nechali zkolabovaného diabetika ležet v centru Prahy, neuvěříte, jak dlouho čekal na pomoc!
Zdroj: youtube.com

To, co běžně vídáme v zahraničí, se děje i u nás. Člověk zkolabuje, něco se mu stane a doufá, že mu někdo pomůže. To by ale nesměl žít v Česku.

V centru Prahy na Můstku zkolaboval muž s cukrovkou. Ležel tam dlouhých dvacet minut, kolem něj procházely desítky lidí a nikdo se mu neobtěžoval pomoci Po dvaceti minutách k němu byla přivolaná městská hlídka, která dezorientovanému muži podala cukr, informuje Policejní deník.

Žena, která k muži jako první přiběhla, se označila jako jeho manželka a sdělila policii, že její manžel měl o víkendu obdobné zdravotní potíže a byla u nich záchranka. V nedalekém obchodě pak koupila pití, které svému muži až do příjezdu záchranky podávala.

Z kamerového záznamu je jasné, že kolem muže, který zjevně potřeboval pomoc, prošlo nespočet lidí, ale nikdo mu nepomohl. Lidé alias čumilové se začali scházet, až když bylo vidět, že se tam "něco děje".

Na ignoraci kolemjdoucích doplatil i renomovaný architekt Jan Kaplický, který 14. ledna 2009 zkolaboval nedaleko svého bydliště při srdeční slabosti spadl na chodník, kde ležel dlouho, aniž by mu někdo pomohl. Kolemjdoucí si mysleli, že se jedná o opilce, a s voláním záchranky váhali. Jenže právě včasná pomoc mu mohla zachránit život.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy