Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Čeští fotbalisté bojovali i za Moravu: Po vítězství poslali dojemný vzkaz!

Češi zvítězili proti Nizozemsku 2:0.
Zdroj: Se souhlasem UEFA EURO 2021
Předchozí Další
EURO 2021

Češi opět ukázali, že na to mají a po nedělní výhře proti Nizozemsku postupují do čtvrtfinále EURA. Dva góly proti tulipánům vpálili Tomáš Hoeš a Patrik Schick. Hráči navíc bojovali i za tornádem zdevastovanou Moravu a po vítězství poslali jasný vzkaz se slovy: ”Kluci jsme tady! Děkujeme za Moravu.”

Češi zvládli důležitý zápas na EURU 2021 famózně. Proti Nizozemsku vyhráli krásných 2:0 a zajistili si tak postup do čtvrtfinále. Češi ale i přes výhru zůstali pokorní a ani během šampionátu nezapomněli, co je opravdu důležité. Po výhře ve fotbalové šatně vyfotili skupinovou fotografii, na níž drží transparent s jasným vzkazem: „Kluci jsme tady. Děkujeme za Moravu.“

Poděkování loajálním fanouškům

Po životním úspěchu se jejich myšlenky točili hlavně kolem nebývalé vlny solidarity, za což také poděkovali. I to ukázalo jak hrdý a soudržný tento tým je.

Co by ale byl tým bez trenéra, kterým je Jaroslav Šilhavý. Ten nezapomněl poděkovat fanouškům, kteří přijeli až do Budapešti, kde se zápas uskutešnil. „Dneska tady na stadionu byla taková atmosféra, že jsme měli husí kůži, jen když jsme vyšli na hřiště. Jsme rádi, že jsme se s našimi fanoušky mohli radovat, byli u toho a pomohli nám v postupu,“ nechal se slyšet.

Slova chvály si zaslouží také maďarští fanoušci. Ti totiž vyjádřili sympatie s jižní Moravou. „Sdílíme vaši bolest, jsme s vámi i dnes,“ stálo na velkém transparentu v maďarštině i češtině. Obdobný vzkaz se objevil i na velkoplošné obrazovce ve fanzóně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy