Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čeští fanoušci Star Wars vyrazili na největší festival světa

Nejen fanoušky Star Wars čeká v termínu 15. října 2018 velká událost. V České republice se totiž poprvé v historii uskuteční promítání kultovního filmu Star Wars: Nová naděje s živou hudbou v podání kompletního symfonického orchestru Symfoniků města Prahy. Na obřím plátně bude tou nejmodernější technikou promítán prvně natočený film ságy Hvězdných válek. Vstupenky na akci jsou k dispozici v síti Ticketportal.

Celá akce se uskuteční v nejmodernější české hale, pražské O2 areně. Fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelný zážitek. Na akci se již také chystají i fanouškovské skupiny z celé republiky. Půjde o velkolepý večer věnováný filmu, který změnil historii. Na akci se chystají fanouškovské skupiny z celé republiky ale tajké ze zahraničí. Organizátoři akce slibují nezapomenutelný zážitek, který umocní nejmodernější zvuková i obrazová technika.

Kromě přelomu v oblasti trikových efektů a celkové výpravy filmu, hraje nepřehlédnutelnou roli v snímku samozřejmě hudba. Za tu získal skladatel John Williams cenu Oskar, Zlatý Globus, cenu Bafta i Grammy. Stal se tak jedním z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů všech dob. "Myslím, že neexistuje žádná slavnější filmová melodie, než právě ta ústřední k filmu Star Wars, která poprvé zazněla k filmu Nová naděje. V podání kompletního symfonického orchestru půjde o skvělý zážitek," doplňuje Havelková. Celá show bude zajištěna nejmodernějším zvukovým aparátem, který slibuje unikátní podívanou.

Související články

Další články