Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čeští Beckhamovi jsou zase na dovče. Kam vyrazili Kristelová s Řepkou tentokrát?

Katka s Tomášem v Kutné Hoře.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Kateřina Kristelová (38) je s Tomášem Řepkou (44) už nějaký ten pátek a světe div se, pořád je to láska jako trám. Zpočátku veřejnost ani fanoušci nechtěli věřit tomu, že by vztah krásné moderátorky a takového bouřliváka mohl vydržet, ale vydržel. Svoji lásku ochotně demonstrují na sociálních sítích, kde mimo jiné zveřejňují, kde strávili dovolenou. A kam vyrazili tentokrát?

Čeští Beckhamovi Kateřina Kristelová (38) a Tomáš Řepka (44) nelení ani chvilku a objíždějí různé kouty ať už světa, nebo České republiky. V případě poslední dovolené zvolili druhou variantu a odjeli společně do Kutné hory. Krásná Katka se na sociálních sítích prezentuje velmi ráda, a tak nelenila a zveřejnila fotografii à la objímačka s Řepkou, kde jsou zvěčněni u chrámu sv. Barbory, který není nikde jinde než v Kutné hoře.

Není tomu dlouho, co se s potetovaným bouřlivákem vydali do ulic irského Dublinu. To je trošku něco jiného než Kutná Hora, ale tihle dva holoubci si společně strávený čas umí užít i v parku na trávě.

Kateřina je mimo jiné i moderátorkou chystaného pořadu eXtra Focus, kde bude probírat svět showbyznysu s bulvárními experty.

Související články

Další články