Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ČEŠTÍ BECKHAMOVI JEDOU BOMBY! Žhavá noc a pak konec? Lukáš Vácha a krásná moderátorka Markéta řeší složitý vztah!

+ Dalších 6 fotografií
Opora fotbalové Sparty a jeden z nejlepších defenzivních záložníků v Praze Lukáš Vácha se zase po delší době dostal do médií. Zásluhu na tom má nádherná a smyslná moderátorka Markéta Křivánková. Je to opravdu krásná dvojice. Jak dlouho jim to ale vydrží?

Reportérská hvězda vydavatelství Mafra Markéta Křivánková a fotbalový fajnšmekr Lukáš Vácha mají za sebou bouřlivé dny. Muž, jemuž se v české kotlině přezdívá český Beckham, musel ve svém mateřském klubu vysvětlovat, jak a s kým prožil noc z pátku na sobotu - psali jsme ZDE

Lukáš Vácha si šel zatančit na koncert pražských rapperů do klubu Uhelna. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby místní štamgasti nezačali tvrdit, že Lukáš do sebe lil litry alkoholu. Lukáš Vácha to ale vysvětlil jak sparťanskému vedení, tak i čtenářům eXtra.cz. Vácha uvedl, že žádný alkohol nepil a domů šel brzy a spořádaně.

Na koncert do klubu Uhelna ho doprovodila nádherná žena, ve které znalci noční Prahy rozpoznali sexy moderátorku internetové talk show Telebrity. "Ano, chodí spolu. Markéta je jeho nová holka," hlásila její kámoška spřáteleným novinářům.

Otázkou je, zda se tento utajovaný románek měl dostat na denní světlo, nebo měl být dále ukrytý pod rouškou tmy. A také je otázkou, kdy se čeští Beckhamovi poprvé objeví na nějaké veřejné akci Není totiž vůbec jisté, zda o jejich vztahu věděli všichni, kdo mají Markétu a Lukáše rádi.

Vyřešila si Markéta svou minulost? Je volná pro další závažný vztah? Nebo s Lukášem Váchou to měl být jen utajený flirt a sexy moderátorka to hraje na vícero stran? Samé otázky!

V redakci eXtra.cz doufáme, že čeští Beckhamovi neřekli ještě poslední slovo. Tak krásný pár se nevidí každý den. Na řeči ohledně plánování svatby a miminka je asi ještě brzy, ale byla by opravdu škoda, kdyby se krásní mladí lidé museli po páteční noci rozejít.

Související články

Další články