Původně to mělo být tak, že od Kristelové a jejího partnera Tomáše Řepky dají všichni ruce pryč. Jenže někteří lépe uvažující si dali 1 a 1 dohromady. Kromě toho, že inzeráty nejspíš byly reakcí, možná zoufalostí, na něco, co se ve válce bývalého fotbalového bouřliváka a jeho exmanželky původem ze severočeského Mostu děje, je partnerská dvojice středem zájmu všech médií. A mnohé firmy toho chtějí využít.

„Nevím, co se děje, ale musím upřímně říct, že zájem o spolupráci se mnou u mnoha značek stoupl. V tuto chvíli mám nabídku na propagaci několika zajímavých produktů a jednám o uzavření smlouvy,“ prozradila eXtra.cz Kristelová a z jejího hlasu bylo znát, že je lidově řečeno vysmátá.

Aby také ne! Mnohé firmy si uvědomily, že Instagram Kristelové, na němž se občas objeví reklama na placené produkty, má neskutečnou sledovanost. Každý snímek, který na něj dá, chtějí vidět všichni. A některé společnosti za skvělou reklamu moc rády zaplatí. Zdá se tak, že Kristelová opět ukázala svůj skvělý talent, jak ze zprvu zle vypadající situace vytěžit co nejvíc.