Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Cesta za svobodou: Český šofér natočil, jak řidič vzal na uprchlíky tyč a vypráskal je ven z kamionu

Francouzský přístav v Calais obléhají tisíce uprchlíků. Chtějí se dostat za vysněným životem do Velké Británie. Věří, že když vlezou do kabiny kamionu, tak si jich nikdo nevšimne. Řidiči jsou z nich zoufalí. Obě skupiny pak spolu bojují. Podívejte se na další šokující video.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že situace u přístavu Calais je hrozivá. Přežívají zde tisíce zbídačených lidí, kteří se snaží dostat do Velké Británie.

Jde o nelegální emigranty, kteří utíkají před válkou, před násilným režimem a nebo jen před chudobou. Evropa stojí na křižovatce vlastních dějin a tento problém se týká nás všech.

Svůj díl viny ale nese i politika Spojených států. Dokonce už i naivní blondýny ví, že Evropa v tom nesmí a nemůže zůstat sama. Jinak nastane totální rozvrat našeho sociálního systému a dojde k zániku tradičních evropských hodnot. I když, co jsou to vlastně ty tradiční hodnoty, že?

Ale vraťme se do Calais. Český řidič autobusu Student Agency natočil, jak slovenský šofér kamionu vyhání nelegální uprchlíky ze svého náklaďáku. Moc nechybělo a tekla krev.

Na čí straně je chyba? A co s tím dělat? Diskutujte a posílejte nám své názory na redakce@eXtra.cz.

Související články

Další články