Podle webu Prásk.tv kráska porušuje zákon, když díky své popularitě prodává módní zboží přes svůj e-shop na internetu. Jenže když si něco objednáte, nedostanete účtenku. Alespoň tomu tak bylo v případě reportérů Prásku, kteří si u Kopřivové zakoupili několik kusů zboží. To sice obdrželi, ale bez účtenky.

„Dobrý den, doklady zasíláme automaticky pouze u dražších věcí, u těch levných pouze na vyžádání, a to elektronickou cestou. Jestli máte o doklad zájem, protože není ze zákona povinnost zasílat kopii účtenky zákazníkovi, když je platba předem, zanechte nám prosím e-mail,“ reagovala krásná Kopřivová na dotaz redakce, proč k zakoupenému zboží nedostali účtenku. Jenže je hodně na omylu! Účtenku musí zákazník dostat, i když jde o nákup jedné žvýkačky.

Kopřivová se poté odmlčela, možná si uvědomila, že její podnikání se řítí do záhuby – pokud by totiž ČOI zjistila závažné nedostatky, krásku může čekat pokuta ve výši stovek tisíc korun. Navíc partnerka Jardy Jágra na svém e-shopu neuvádí povinné údaje o svém podnikání.

Veroniku jsme také zkoušeli oslovit. Co nám sdělila? „Máte špatné informace, nikdo náš eshop nevyšetřuje,“ uvedla Jágrova holka.

I když Verunka svým zákazníkům posílá jistě kvalitní kousky, podnikání má svá pravidla. A musí se hrát podle pravidel. Takhle si Verča koleduje o pořádný malér.