Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Cesta z koncertu v Budějovicích se změnila v horor: Mladíka podpálili ve vlaku

Zdroj: Pixabay
zvrhlý žert

Pohodový návrat z koncertu se vmžiku změnil v boj o život. Nic netušící devatenáctiletý mladík usnul ve vlaku, když ho probudila úporná bolest. Vzplály mu kalhoty, jež mu v dost hloupém žertu zapálili jeho kamarádi.

Než takové kamarády, to je možná lepší nemít žádné. Možná i to se nyní honí hlavou devatenáctiletému mladíkovi z Horažďovicka. Původně pohodová a odpočinková cesta vlakem z koncertu v Českých Budějovicích se pro něj změnila v horor poté, co se probudil ze spánku a s hrůzou zjistil, že mu hoří kalhoty.

„Všichni byli lízlí, syn byl navíc unavený po práci, takže cestou zpět z koncertu usnul. Jedna dívka v kupé stále stříkala sprejem a postříkala synovi i kalhoty, aby to po probuzení vypadalo, že se pomočil. Jeden ze synových kamarádů pak zapalovačem zapálil ten sprej a dělal autogen. Přitom ale zapálil na klukovi oblečení. Měli štěstí, že nechytilo celé kupé, protože dotyčná prý postříkala i záclony,“ popsal pro Deník otec popáleného mladíka.

Podle něj následně další dva cestující jeho syna uhasili. Zarážející však je, že i když byl hoch vážně zraněný, nepřivolali mu záchranku, protože se báli průšvihu, ale odvezli ho do nemocnice ve Strakonicích taxíkem.

Bude nutná transplantace

„Bohužel popáleniny jsou vážné. Dnes jsme ho vezli na popáleninovou kliniku v Praze na Vinohradech, kde ho čeká transplantace kůže na obou stehnech. Je to mazec, s manželkou do teď nechápeme, jak to mohli udělat. Řešíme to i s jeho tátou, který je můj kamarád,“ dodal k šílenému zážitku otec mladíka.

Případ nyní vyšetřují i policisté, kteří zahájili úkony pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví. Dosud však nikoho neobvinili.Související články

Další články