Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Cesta na vrchol: Sedmnáctiletý Jan Mečíř začínal na ulici, nyní míří do showbyznysu

Cesta na vrchol: Sedmnáctiletý Jan Mečíř začínal na ulici, nyní míří do showbyznysu
Zdroj: Se souhlasem Matyho Hably
+ Dalších 5 fotografií
Mladý talent
Do českého showbyznysu vstupuje mladá neokoukaná tvář. Janu Mečířovi z Ústí nad Labem je teprve sedmnáct let a už spolupracuje s renomovaným producentem. Ke splnění jeho snu ovšem vedla dlouhá cesta, kterou začal již na základní škole hraním na kytaru a zpěvem na ulici v zahraničí.

Mečíř pochází z Ústí nad Labem, přes letní prázdniny ovšem jezdil na dovolenou do Chorvatska, kde si přivydělával hrou na kytaru a zpěvem. Za utrženou částku pak koupil svoji vysněnou kytaru. „Byl jsem strašně rád, že ji konečně mám, ale chtěl jsem udělat v hudbě další krok,“ říká Jan Mečíř

Jak se ukazuje, onen další krok je pro mladého interpreta velmi zásadní. Mečíř totiž oslovil popového producenta Jana Gajdoše, který spolupracoval s řadou zvučných jmen jako například s Terezou Kerndlovou (34), Helenou Vondráčkovou (73), Monikou Absolonovou (44), chlapeckou skupinou New Element nebo holčičí AquaBabes „Bavil mě už jen tím, že si za tím šel už od mala a dává do muziky úplně vše. To mě přesvědčilo. I proto jsem souhlasil se spoluprací,“ říká Gajdoš.

Spolupráce Mečíře s Gajdošem už nyní nese první ovoce v podobě singlu Mám tě rád. „Chceme s Honzou vydat další singl a klip začátkem dubna,“ dodává Jan Gajdoš.

Související články

Další články