Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Cesta hrůzy krásek z Miss Czech Republic: Autobus se do Chorvatska probíjel orkánem

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
V cestu hrůzy se proměnila výprava na poslední soustředění finalistek soutěže krásy. Desítka dívek měla naplánovaný pohodový pobyt na chorvatské Istrii, ovšem počasí tomu udělalo čáru přes rozpočet. Orkán, který z neděle na pondělí řádil nad Českem a okolními zeměmi, kdy se vítr proháněl rychlostí kolem 90 kilometrů za hodinu, rozkýval i autobus, jímž dívky do Chorvatska jely. "Bylo to o strach," přiznala i ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Soutředění finalistek Miss Czech Republic probíhá v luxusním hotelu Kempinski na mořském pobřeží chorvatské Istrie. Cesta autobusem měla původně trvat slabých deset hodin. Kvůli orkánu se ale protáhla o další čtyři. Řidič v prudkém dešti a větru nemohl sešlápnout plyn, aby jel větší rychlostí než šedesátkou.

„Trochu jsme se bály. Stromy se prohýbaly, hrozilo, že nám padnou přes cestu, takže se muselo jet opravdu hodně opatrně,“ shodly se finalistky. Termín soustředění byl pevně daný, podle ředitelky soutěže se s ním hýbat nedalo. „Nicméně, kdyby opravdu hrozilo velké nebezpečí, tak všichni bychom cestu samozřejmě zrušili a jeli třeba o den později. Ale všechny dívky se těšily a nakonec jsme to zvládli a program pojede podle plánu,“ upřesnila Makarenko (28).

V rámci třídenního pobytu v luxusním rezortu mají finalistky v plánu focení a natáčení a také show v bikinách, kde naposledy před finále předvedou svoje luxusní postavičky. Kromě toho mohly navštívit i wellness anebo se vykoupat ve vyhřívaných bazénech a vířivkách.

Související články

Další články