Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Českým králem Instagramu je Mareš: Ukazuje tam svou pubertu, drahé zakázky i luxusní život hodný závisti

Leoš bude moderovat letošní Miss, a proto si užívá na Kapverdách.
+ Další 3 fotografie

Konec tiskovek a prohlášení před novináři. Začala nová doba a spustil ji Leoš Mareš (38), nejen král Evropy 2, českého moderování, ale odteď i českého Instagramu.

Mareš se donedávna vyhýbal sociálním sítím, ale pak objevil Instagram a jestli hledáte někoho, koho sledovat, je to právě on. Nejlépe placený mluvka v Česku nejenže ho zcela ovládl, ale nastavil i nová pravidla.

Zatímco dosud jsme byli zvyklí čekat na oficiální vyjádření nebo na potvrzení jeho kšeftů z dobrých vztahů mezi celebritou a novinářem, nyní o tom budete vědět všichni z první ruky. Nedávno se vyfotil před fotostěnou Primy a pod hashtagy uvedl, co všechno bude nejen na tomhle kanále moderovat během následujícího roku, ale hlavně z toho bylo jasné, že už zase utekl Nově.

Zbytečná selfíčka abyste u něj pohledali. Teď je na soustředění Miss na Kapverdách, a když už selfie, tak fotku s hromadou sexy koček, jeho nedávné focení v japonském Tokiu pro oděvy Blažek, samozřejmě nechybí ani Faltýnová, luxusní káry, nákupy, večeře v Dubaji či nákupy drahých smaragdů.

A aby toho nebylo málo, dost nás zásobuje i svými fotkami z dob, kdy mu bylo ještě něco mezi patnácti až dvanácti a pro svoje tehdejší holky si jezdil ve staré červené stopětce. Mareš prostě umí žít. A jeho Instagram taky.

Mohlo by vás zajímat

Další články