Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Českým internetem se plazí MAMBA ZELENÁ! Fórky chrlí i Kalousek s Topolánkem

Český internet praská ve švech! Všichni se baví mambou zelenou. Vtípky na
sociální sítě hází i někteří politici.
Zdroj: Profimedia.cz/Twitter
+ Dalších 7 fotografií
Český národ je specifický mimo jiné tím, že si velice rád dělá ze všeho legraci. A jinak tomu není ani ve chvíli, kdy třicetiletá milovnice hadů z pražských Hlubočep bojuje v nemocnici o život poté, co ji v pondělí uštkla vzácná mamba zelená, která je navíc stále "na útěku". Z velmi závažné kauzy se bleskurychle stal námět pro mnoho vtipálků. Mezi ně se zařadili i někteří politici. Které vtípky a hlášky na téma mamba zelená se nám líbily nejvíce?

Jednou z nejpovedenějších montáží je jistě fotografie, na které je nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek znázorněn jako pilot vozu s názvem Zelená Mamba. Na sobě má samozřejmě své legendární zelené tílko Adidas, ve kterém loni 23. května opustil brány věznice v Rýnovicích.

Jiří Kajínek jako mamba zelená.

Na sociálních sítích se množí také vtipy s politickým podtextem. Hlavní roli v nich hraje zejména hnutí SPD Tomia Okamury, jehož členové bývají často označováni za rasisty a xenofoby.

Další politický vtípek.

Na Facebooku je také možné narazit na anketu, kde můžete hlasovat, kdo je největší hrozbou pro Prahu. Není překvapení, že jednou z možností je právě i mamba zelená.

Tak co je horší?

celé akce si dělají legraci i někteří politici. Například Mirek Topolánek.

S tímto se vytasil Mirek Topolánek.

S vtípkem se vytasil i bývalý šéf TOP 09 Miroslav Kalousek.

Z mamby zelené si dělá legraci i fenomenální Miroslav Kalousek.

Největší „gól“ ale podle nás je, že si lidé začínají na sociálních sítích zakládat i falešné profily pod jmény Zelená Mamba. Kam tohle šílenství může zajít?

Můžeme vidět, že někteří si stihli už i vytvořit profil inspirovaný jedovatým hadem.

Související články

Další články