Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Českým hokejistům se daří: Po nájezdech zvítězili nad Kanadou

Gratulujeme!
Tým českých hokejistů v sobotním zápase porazil kanadského soupeře. Výsledek 3:2 rozhodly až samostatné nájezdy. Jedná se sice pouze o těsné vítězství, ale i tak je tato výhra další skvělou zprávou. Výsledek zápasu rozhodl brilantním zakončením Jan Kovář. Další zápas se hraje v neděli proti Švýcarsku, tak snad bude česká reprezentace stejně úspěšná.

Ve čtvrtek odehrál český tým svůj první zápas proti Koreji, který nebyl příliš přesvědčivý a budil rozporuplné reakce. V dnešním sobotním zápase proti kanadskému soupeři se Čechům podařilo vyhrát po nájezdech 3:2.

Další zápas čeká náš tým v neděli proti Švýcarsku, a pokud se nám bude dařit a vyhrajeme skupinu, tak postoupíme rovnou do středečního čtvrtfinále, což by byla skvělá zpráva.

„Až to dohrajeme se Švýcarskem, tak budeme kalkulovat. Je ale pravda, že kdybychom dnes prohráli, tak bychom se s tím mohli rozloučit. Každý to věděl, proto byla po nájezdech radost veliká,“ sdělil portálu idnes.cz útočník Petr Koukal.

„Jsme rádi, že jsme potvrdili, že můžeme hrát proti každému. Že proti Koreji, která nebyla podle našich představ, jsme předvedli dobrý výkon a vyhráli," zakončil. Češi byli v tomto zápase jednoznačně lepší.

Mohlo by vás zajímat

Další články