Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Český zpěvák si ve svém klipu zahrál úlisného šatnáře: Přichází se songem nejen pro maturanty

Český zpěvák si ve svém klipu zahrál úlisného šatnáře: Přichází se songem nejen pro maturanty
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
klip
Pro většinu lidí je maturitní ples nezapomenutelným zážitkem. Večer plný tance, zábavy, probdělé noci a také půlnočního překvapení. Tomu všemu vzdává hold zpěvák Amco ve svém novém singlu Půlnoční, který společně s klipem vydává 8. listopadu.

Naposledy jste zpěváka mohli slyšet v soundtracku filmu Smečka (singl Andělé v pekle), který poběží v kinech, jakmile se otevřou. Amco nyní přichází se zbrusu novým hitem Půlnoční.

"Dlouho jsem si hrál s myšlenkou nahrát píseň napříč generacemi. Něco, u čeho se většina lidí usměje a vzpomene si na ten „svůj večer“." Říká Amco a dodává: "O maturitní večírek by neměl přijít žádný student. Nevím, jak to letos dopadne, ale pokud nebudou, bylo by super, kdyby ho měli třeba rok na to s budoucími maturanty, protože to ke střední zkrátka patří."

Zpěvák si ve svém klipu zahrál i úlisného šatnáře, s účesem na takzvaného muleta, a je z toho patrné, že se nebojí sám ze sebe udělat legraci. Jak to bude letos s maturiťáky, to se teprve uvidí, ale singl Půlnoční má na Tik Toku už přes 10 000 videí od fanoušků, kteří tancují na úryvek odtajněného refrénu, možná se tak stane hymnou letošních maturantů.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy