Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Český zpěvák si ve svém klipu zahrál úlisného šatnáře. Přichází s písní nejen pro maturanty

Český zpěvák si ve svém klipu zahrál úlisného šatnáře. Přichází s písní nejen pro maturanty
Zdroj: youtube.com
amco
Pro většinu lidí je maturitní ples nezapomenutelným zážitkem. Večer plný tance, zábavy, probdělé noci a také půlnočního překvapení. Tomu všemu vzdává hold zpěvák Amco ve svém novém singlu Půlnoční, který společně s klipem vydává 8. listopadu.

Naposledy jste zpěváka mohli slyšet v soundtracku filmu Smečka (singl Andělé v pekle), který poběží v kinech, jakmile se otevřou. Amco nyní příchází se zbrusu novým hitem Půlnoční.

„Dlouho jsem si hrál s myšlenkou nahrát píseň napříč generacemi. Něco, u čeho se většina lidí usměje a vzpomene si na ten „svůj večer“.“ Říká Amco a dodává: „O maturitní večírek by neměl přijít žádný student. Nevím, jak to letos dopadne, ale pokud nebudou, bylo by super, kdyby ho měli třeba rok na to s budoucími maturanty, protože to ke střední zkrátka patří.“

Zpěvák si ve svém klipu zahrál i úlisného šatnáře, s účesem na takzvaného muleta, a je z toho patrné, že se nebojí sám ze sebe udělat legraci.

Jak to bude letos s maturiťáky, to se teprve uvidí, ale singl Půlnoční má na Tik Toku už přes 10 000 videí od fanoušků, kteří tancují na úryvek odtajněného refrénu, možná se tak stane hymnou letošních maturantů.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy