Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dvojník Matušky (74) utekl od mladé partnerky (34): Chtěl si ji vzít, nakonec dostala kopačky

Vladimír Nerušil odkopl krásnou Viktorii.
Zdroj: Se souhlasem Vladimíra Nerušila
+ Další 3 fotografie
VĚK

Vypadá jako Waldemar Matuška (†76) a co se týče apetitu ohledně žen, je na tom také podobně. Vladimír Walda Nerušil (74) se po rozvodu s manželkou chtěl původně znovu ženit, tentokrát s o čtyřicet let mladší V. Š. Jenže nakonec dostala kopačky.

První noc už strávili spolu

„Je to nádherná Slovenka, rok jsme spolu žili ve společné domácnosti. Poznali jsme se před rokem na koncertě mého kamaráda a producenta Bohuše Matuše, hned skončila v mém bytě. Po půl roce jsem ji vyhodil, protože měla své určité vážné drogové problémy, ale v létě jsem si řekl, že to s ní ještě zkusím. Uvažoval jsem i o svatbě,“ pochlubil se eXtra.cz Vladimír Walda Nerušil, který měl v mezidobí v hledáčku i o 51 let mladší dívenku, ta ale nakonec neměla zájem.

„Bohužel do problémů se dostala znovu, skončila v léčebně, a co jsem slyšel, tak jich bude mít mnohem víc. Sám jsem býval bohém a průšvihář, ale ty její maléry přesahují veškeré meze. Nemám to zapotřebí, tak jsem to definitivně ukončil,“ řekl nám seladon, který si v roce 2012 vzal předchozí ženu po dvouměsíční známosti, a když mu utekla s jiným, neúspěšně spáchal sebevraždu.

„ Ráno jsem vstal, vykoupal se, do sklenice od vína jsem nasypal šedesát Stilnoxů, což jsou prášky na spaní, k tomu jsem si vzal sklenici vody a nadvakrát jsem to do sebe šoupl,“ vzpomínal pro eXtra.cz již dřív bývalý zpěvák Walda Gangu.

„První noc na psychiatrii jsem vůbec nespal. Byla to hrůza, takové prostředí jsem vůbec neznal. Jako blázen jsem tam měl být dva měsíce na pozorování, takže všechny nasmlouvané koncerty byly v trapu. Ale když jsem při terapiích vzal kytaru a začal zpívat Waldemara Matušku, pacienty to nadchlo, po chvíli si pak pobrukovaly už i sestřičky a nakonec mě doktoři vykopli už po šesti dnech pro narušování režimu,“ směje se.

Úspěch v anketě

S vizáží podobnou Waldemaru Matuškovi si bývalý inženýr nemůže stěžovat na nezájem žen ani publika obecně.

„Měsíčně mám tak do deseti koncertů, všude je plno, a k tomu jsem ještě v internetové anketě zpěváků na druhém místě, zatímco Bohuš až na čtvrtém,“ pochlubil se závěrem muž, kterého dřív za zpěv platili kokainem a lehkými děvami. Teď aby si ale hlavně hledal novou známost…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy