Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Známý český youtuber JdemeŽrát bojuje s covidem: Kyslíková maska a zoufalá slova

Zdroj: Archiv JdemeŽrát
+ Další fotografie
koronavirus
Oblíbený český youtuber Grigory Makarin, který je lidem znám spíše pod jménem svého YouTube kanálu "JdemeŽrát" se nedávno svěřil, že se nakazil koronavirem, jeho zdravotní stav se v průběhu pár dní ale prudce zhoršil a musel být hospitalizován.

Český youtuber Grigory Makarin alias JdemeŽrát si podmanil diváky svými pravidelnými videi a příspěvky, ve kterých recenzuje jídla všemožných kultur i chutí, ale zejména fastfood.

Nedávno na svých sociálních sítích oznámil, že jej dostihl koronavirus. „Bohužel ležíme doma s koronou a průběh u mě není zrovna nejlehčí. Už 9. den mám horečky, hrozně kašlu a nemůžu pořádně ani mluvit, natož něco jíst. Káťa má trochu slabší průběh, tak snad už se brzy dáme do pořádku,“ svěřil se ještě před pár dny.

Zhoršení zdravotního stavu

Jeho stav se ale prudce zhoršil, a tak byl převezen do nemocnice, kde mu musí pomáhat s dýcháním kyslíková maska. „Nedával jsem několik dní info, takže asi přišel čas. Před 3 dny jsem nakonec skončil na Bulovce, mám kyslíkovou masku, která mi moc pomáhá dýchat. Sestřičky a doktoři jsou tu moc hodní, snad už se brzy uzdravím a vrátím se k vám,“ poslal vzkaz svým fanouškům, kteří jej vmžiku zahrnuli vzkazy plnými podpory a síly.

Související články

Další články