Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Český youtuber a bavič FattyPillow dnes slaví 25 let! Jeho stream se stal 5. nejsledovanějším na SVĚTĚ!

+ Další 4 fotografie
Karel Sivák alias FattyPillow dnes slaví své 25. narozeniny. Jen nedávno měl narozeninový stream s mámou a svým anglickým buldokem Biscuitem, který oslavil svoje první narozeniny. Oba oslavenci dostali dort a Fatty to s mámou pořádně rozjeli.

FattyPillow, jeden z nejsledovanějších českých bavičů, streamerů a youtuberů, dnes slaví své 25. narozeniny a po nepovedeném vztahu se rozhodl, že svůj život uchopí pevně do svých rukou. Začal hubnout, cvičit a výsledky se pomalu, ale jistě dostavují.

Jeho nedávný stream s oblíbeným českým hercem a moderátorem Ondřejem Sokolem byl 5. nejsledovanějším streamem na SVĚTĚ! Tohle je opravdu neskutečný úspěch na české scéně a my doufáme, že se mu takhle bude dařit dál.

Fattyho cesta je jeho nový YouTube kanál, kde ukazuje fanouškům, jak cvičí a co vše dělá pro zdravější budoucnost. Sám Karel přiznal, že ve věku 24 let trpěl nespočetným množstvím komplikací jako bolestí zad, silnými úzkostmi, panickou poruchou, vysokým tlakem, extrémním pocením, obsedantně kompulzivní poruchou, derealizací.

I když, jak sám bavič říká, je mu jedno, jak vypadá, tohle vše dělá kvůli svému zdraví a hlavně nechce žít ve strachu o svůj život. Jeho psychické problémy se projevily v 8. roce jeho života, kdy kvůli zákeřné rakovině přišel o otce.

I když se několikrát v životě snažil zhubnout a držel různé diety, nikdy to nevydržel a po chvilce to vzdal. Teď jsou jeho odhodlání a podpora fanoušků obrovské, za pouhý měsíc shodil 11 kg a jede dál. I když jeho kariéra byla založena právě na jeho váze a vzhledu, FattyPillow dál nehodlá riskovat.

Související články

Další články