Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Český Van Damme v SuperStar 2020: Soutěžící předvede roznožku a pořádně se zapotí

+ Další 3 fotografie
Moment, na který čekali milovníci vynikající zábavy a fanoušci fenoménu SuperStar, je tu! Už v neděli večer zhlédnou diváci první epizodu castingových dílů. Nový ročník SuperStar představí na obrazovkách nadějné a talentované zpěváky i ty, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo šokují.

SuperStar 2020 za porotcovský stůl usednou moderátorské eso Leoš Mareš, populární česká zpěvačka Monika Bagárová, úspěšná herečka Patricie Pagáčová, stálice SuperStar Pavol Habera a výborný komik a uznávaný hudebník Marián Čekovský.

Pokud jste fanoušky akční hvězdy z devadesátých let – Jeana-Claude Van Damma, tak vám soutěžící Jiří Matucha z Českých Budějovic nejspíše udělá radost. Porotu pořádně zaskočí. Svérázný účastník svým monologem způsobí, že mu Pavol Habera přijde otřít pot a ostatním porotcům poklesne čelist. Něco takového totiž ještě neviděli a diváci SuperStar také ne.

Na ukázku výkonu českého Van Damma se podívejte nahoře. Co myslíte, pošle ho porota dál?

Související články

Další články