Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Český turista napaden v Tunisku. Zlomili mu nos a ruku, protože si stěžoval na špatný hotel

Pan Buchta byl v Tunisku napaden.
+ Další 3 fotografie
Český turista nebyl spokojen se službami na hotelu. Když se rozhodl, že si půjde stěžovat, byl napaden. Pan Buchta má zlomený nos a ruku. O případu informovala televize Prima.

Vysněná dovolená vypadá prostě jinak. Hodně jinak. Český turista Jiří Buchta tvrdí, že byl v Tunisku napaden personálem. Vše začalo tím, že skupině českých občanů se nelíbilo, co se děje ve čtyřhvězdičkovém hotelu.

"Jídelna samá moucha. Prostírání špinavé. Všude spousta talířů. Neumyté nádobí. Neměli jsme si kam sednout. Neměli jsme dost jídla,“ uvedla pro Primu paní Lenka Müllerová. Ani pláž u hotelu nevypadala tak, jako to bylo vyobrazeno v katalogu. Moře bylo špinavé, pláž neuklizená. Všude byly chaluhy. Pan Buchta se rozhodl, že půjde situaci řešit.

Tři manažeři si ho pozvali do místnosti za recepcí. Místo vysvětlení, proč jsou služby nekvalitní, dostal český turista nakládačku. "Když jsem přišel, tak mi sdělili, že už svým krajanům, kteří neumí anglicky, nesmím nic říct. Nesmím k nim chodit a řekli mi, ať se vystěhuji před hotel, že už tady nebydlím a že už tady nesmím dál být. Ukazoval jsem, že mám náramek a v té chvíli se na mě vrhli,“ sdělil napadený turista novinářům z Primy.

Agresivní zaměstnanci hotelu mu přerazili ruku a nos. Pan Buchta se na vlastní náklady dostal do nemocnice. Tam mu ruku chtěli operovat. Pojišťovna nakonec rozhodla, že muž bude převezen zpět do Česka. Ostatní turisté podali na hotel hromadnou stížnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články