Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Únikovou hru zvládl na jedničku! Zúročil jsem také zkušenosti z Mírova, přiznal Jiří Kajínek

+ Dalších 7 fotografií
Má schopnosti jako Spiderman! Tak se dá smýšlet o nejznámějším omilostněném vězni v Česku Jiřím Kajínkovi (56). Jinak si totiž nelze vysvětlit, že celkem náročnou hru ve stylu "únik z vězení" předvedl jako za starých časů, když prchal z věznice Mírov. A opět to zvládl na jedničku.

Proslavil se útěkem z věznice Mírov, když 29. října 2000 kolem 18.15 hodin zmizel jako pára nad hrncem z hodně střežené věznice. Doposud je jediným vězněm, kterému se podařilo z této věznice uprchnout. Teď si vyzkoušel únikovou hru, která má právě takový útěk z vězení připomínat. „Zapojil jsem instinkty. Nedá se to srovnávat s realitou. Ta je jiná. Ale je to velmi zábavné. Nebudu prozrazovat, co člověk musí všechno zvládnout, ale bylo to zábavné,“ řekl pro eXtra.cz Kajínek, který se po propuštění z věznice, kdy ho omilostnil prezident Miloš Zeman, nemůže pracovně zastavit.

„Mám toho tolik, že nevím, co dřív,“ pokračoval Jiří Kajínek, který aktuálně pracuje na dokumentu s názvem Já, Kajínek. Na něm spolupracuje s hercem a režisérem Petrem Jáklem (44). Minisérii by měla od neděle 12. listopadu začít vysílat televize Prima.

Související články

Další články