Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Český SMS rekord: Rychtář poslal Martuccimu „nejkrutopřísnější“ esemesku všech dob!

SMS komunikace Rychtáře s Martuccim začíná být legendární.
Zdroj: profimedia.cz, koláž: René Hrubec senior
+ Další 3 fotografie

Esemesková sága mezi vdovcem po zesnulé Džambulce (48) Josefem Rychtářem (56) a Domenicem Martuccim (37), dvou hrdinů kauzy Iveta, vstoupila do vyššího levelu.

Poté, co Rychtář prokázal, že jeho dubnová bitka s holohlavým mladíkem nebyla hraná, a deklaroval, že se kvůli Arturovi vzdá dědictví, čelí veselému tlaku soků ve věci žen, které se kolem něj motají.

Po taškařici s prostitukou Janou si Rychtář pro změnu pustil domů velkou fanynku Ivety, paní Elišku ze Slezska, s touto prapodivnou osobou se prý na její naléhání vyfotil při přátelském polibku a ta si, jaké překvapení, fotku nenechala pro sebe.

Krom veselé mediální přestřelky si neodpustil vyměnit pár SMS se svým dvorním „hejtrem“ Domenicem a ten se o největší perlu, jak je jeho dobrým zvykem, samozřejmě podělil.

„Špageťáku, mě ženy milujou a rády platí. Ty máš ptáka vola, tak se nediv,“ taková byla poslední z řady zpráv jistě peprné konverzace, která nás nepřestává bavit. Jen si říkáme, co asi přijde poštou jedním nebo druhým směrem příště.

Související články

Další články