Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Český slavík? Naleštěná bída s nouzí! Očima Ornelly Koktové

Český slavík, to nechceš…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Český slavík už je za námi a vše, co bylo na programu, už všichni viděli a také dostatečně rozebrali. Ale co se událo hned potom na afterparty? To si vzala pod palec Ornella Koktová.

Další ročník Českého slavíka je za námi. Pro mě to bylo vůbec poprvé, co jsem na Českého slavíka šla, a musím přiznat, že už jako malá holka u televize jsem tajně snila o tom, jak tam jednou půjdu a třeba se i dostanu na tu party po tom a uvidím na vlastní oči ty naše pěvecké hvězdy.

Sen se tedy stal skutečností a po vydařeném předávání, které Ondra Sokol (45) pojal podle mě fakt s vtipem a šlo mu to, nastala ta slavná afterparty. Po vyprávění mého muže, který v jistou dobu skoro i Slavíka koupil, jeho historky ze Státní opery, jak to mělo šťávu, a pak afterparty v hotelu Ambassador na Václavském náměstí byla vždy královská a slavnostní, jsem se těšila o to víc.

Tak tedy byl konec přenosu a dav z hlediště mířil ke stolům s rautem. Ale ejhleee, on ten raut byl u šatny??? Byla jsem v naprostém šoku, protože to bylo, jako když mému malému já ve mně dáte facku. Veškerá slavnostní atmosféra byla ta tam a najednou jste viděli, jak Zlatá slavice Lucie Bílá dělá rozhovory a focení u fronty na WC!!!!!!!

A nebo to, jak si Zora Hejdová odkládá řízky na talířku hned vedle šatnářky s čísly od kabátu. Byl to zkrátka tragický pohled. Pak následně pohled na další hosty, kteří si uprostřed chodby sundávali obuv!!! A div si ty již zmiňované řízky nestrkali do kabelek na doma…

Není divu, že se třeba takový Leoš Mareš (40) ihned po skončení programu sebral a jel někam do háje… Jeho přítelkyně Monika Koblížková se už od div ne ranních hodin připravovala, nahazovala vrstvy make-upu a pak by měla jíst řízky a guláš u šatny?! No ony by se ty šaty těžko vracely… že. A na InstaStory Leoše by to nevypadalo dostatečně COOL. S tím souhlasím…

Menší drama se také stalo ještě těsně před koncem, kdy jsem cestou na toalety potkala Ivu Pazderkovou. Zeptala jsem se jí, proč je tak rozrušená a co se jí stalo? “Nechápu, jak někteří lidi se dostanou na udílení Slavíka a umístí se… nechci to konkrétně rozebírat… radši. Opravdu to už něco vypovídá o náladě mezi lidmi… je to tak smutné…” V tomto ohledu jsem s ní souhlasila a alespoň jsem se snažila ji spravit náladu tím, že jsem jí pochválila celý outfit. A musím říct, že tahle holka byla milá a příjemná celý večer, a to na všechny… Za chvilku se pak k ní přifařil ještě Patrik Banga z Gipsy.cz, který rovněž opustil kvůli Ortelu sál.

Poté jsem se dala do řeči se zpěvákem Peterem Nagyem. Jako jeden z mála měl úsměv na tváři a bavil na večírku lidi. U mě se potvrdila jeho pověst milovníka žen. Protože po jednom drinku mi nabídl rovnou focení aktů u něj v ateliéru. “Sice už čtyři roky nefotím, ale udělal bych výjimku… Tohle se zkrátka zvěčnit musí…,” pošeptal mi Peter do ucha… Musela jsem se strašně smát, protože mě ten den Peter neviděl po ránu, jak s hadrem vytírám kuchyň, takže jako žena jsem byla naprosto spokojena.

No a co Ewa Farna (23)? Ta byla příjemná a přívětivá ke všem, není divu, když se umístila. Na to, jaké má dojmy z večera, odpověděla mi takto. “Bylo to úžasný a hlavně jsem ráda, že se do 3 minut a 30 vteřin vešel ten mix mých písní za těch dlouhých deset let. Navíc to tam chtělo trošku rozjet… a to nutně. Byla to fuška, ale jsem ráda, že to naživo vyšlo. Na tomhle večeru je i moje rodina a dokonce i babička s dědou mého přítele…,” vyprávěla rozzářeně Ewa. Osobně jsem jí fandila, protože mi přijde, že na Slavíkovi jde především o pár pravěkých fosílií a málokdo z mladších lidí má šanci na umístění.

Lucii Vondráčkovou nechci do mladé skupinky ani té staré zařadit. Nemám ji osobně ráda, podle mě má průměrný hlas a je skoro už Kanaďankou, která si čas od času zazpívá v Čechách… Jako muzikálová zpěvačka O.K… ale Stříbrný slavík byl jako za co?

Po Ewě jsem ještě potkala “Hvězdu Internetu”, nějakého Portyho. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká postavička, která někomu drží cenu. Všichni ho přehlíželi a nikdo s ním nepromluvil slovo. Takové chování nenávidím odmala. A vždycky jsem měla tendenci slabším pomoci. Takže jsem ho oslovila a zeptala se ho, jak se má… a jakou hudbu dělá, POP? Málem přitom omdlel. “Ne, dělám rap a jsem úplně jak ve snu. Vlastně jsem si udělal ze srandy rapík na YouTube a takhle to dopadlo… tohle je nejvíc…,” dál popisoval svoje pocity se šťastným výrazem jako malý křeček před infarktem. To bylo roztomilé! Tak snad se mu bude dařit.

A co bylo dál? Já jsem odcházela s první várkou těch “slavných hvězd”, protože se to nedalo vydržet… Vážně pohled na muže ve společenských kalhotách s teniskami mě dorazil (a nebylo jich málo)!!!!!!!!!! A jestli ještě někdy zajdu na Slavíka? Obávám se, že z vlastní vůle asi ne… v tý televizi to vážně vypadá líp…

Související články

Další články