Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Český slavík 21: Sharlota vynesla divoký model, Dagmar Havlová vsadila na eleganci

Lilia se zahalila do rudé. Dagmar Havlová vynesla model od návrhářky Beaty Rajské. Všechny tři dámy doplnily outfit o šperky od firmy Granát Turnov.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 20 fotografií
Příchod hvězd

Je to tady. Odstartoval slavnostní večer předávání cen v hudební anketě Český slavík 21. Již několik minut před začátkem se před Hudebním divadlem Karlín začali scházet známí čeští zpěváci a zpěvačky. Večerem provede ostřílená moderátorská dvojice - Aleš Háma a Ondřej Sokol.

Přehlídka krásy i extravagance. Někteří umělci se toho nebáli a co se týče večerní róby nechali popustit uzdu fantazie. Raperka Sharlota (25) zvolila velmi výrazné líčení a odvážný model, který víc ukazuje než zakrývá. Stejně odvážný byl ve volbě oblečení i skladatel Varhan Orchestrovič Bauer (52).

Třpyt a luxus

Oproti tomu bývalá první dáma ukázala, že má velmi dobrý vkus. Zvolila nádherné večerní šaty od Beaty Rajské, které doplnila šperky z českého granátu. Stejnou značku šperků zvolily i zpěvačka Olga Lounová a partnerka Karla Janečka a spoluautorka slavičí sošky Lilia Khousnoutdinova (33). Její krk zdobí na zakázku vyrobený zlatý náhrdelník a náušnice od firmy Granát Turnov. 

Šperk z českého granátu a vltavínu byl inspirací pro návrhářku Liběnu Rochovou, která na šaty pro Liliu zvolila hedvábí v bordó barvě, která je právě barvou granátu

Zpěvačka Markéta Konvičková (27), která má na dnešním vyhlášení cen Český slavík 21 dva outfity, se ozdobila šperky ALO diamonds v celkové hodnotě 5,8 milionu korun. Stejnou značku šperků vynesla i Miss Nikol Švantnerová (29). K zeleným šatům zvolila šperky z bílých diamatů v kombinaci se smaragdy v celkové hodnotě 5,1 milionu korun.

Alice Jandová, třetí manželka frontmana kapely Olympic, k rudým šatům od Sandry Mark zvolila šperky od ALO za neuvěřitelných 5,1 milionu korun.

Nový formát

Anketa Český slavík se vrací po čtyřech letech. Anketu má nyní pod křídly milionář Karel Janeček (48), který sám vymyslel nový systém hlasování v Českém slavíkovi s názvem D21. Ten má zajistit čestný průběh ankety.

Podívejte se do galerie, jak to hvězdám slušelo.

Související články

Další články