Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Český slavík 21 má rekordní počet hlasujících: Kdo patří mezi top 12 interpretů?

Karel Janeček s partnerkou Lilií Khousnoutdinovou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Český Slavík 21

Galavečer Český slavík 21 proběhne až 19. listopadu, ale již nyní padl rekord v počtu hlasujících, a to za celou historii této hudební ankety, která sahá až do roku 1962. Téměř 1,6 milionu hlasů poslalo v rámci spravedlivého hlasovacího systému D21 Karla Janečka do finále 12 interpretů v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela a nově Hip Hop & Rap. Dnem 6. listopadu zároveň začíná hlasování v kategorii Objev roku.

Zájem o znovuobnovenou hudební anketu Český slavík 21 a její nový hlasovací systém D21 je veliký. Téměř 210 000 hlasujících jeho pomocí udělilo přes 1,6 milionu hlasů. „Hlasování v hlavních kategoriích je nyní ukončeno a zveřejňujeme proto abecední seznam dvanácti interpretů, kteří se v hlasování umístili na čelných místech ve své kategorii. Kdo z nich vyhraje zlaté, stříbrné a bronzové slavíky se diváci dozví v pátek 19. listopadu večer na TV Nova v přímém přenosu slavnostního galavečera z Hudebního divadla Karlín,” prozrazuje prezident ankety Karel Janeček.

Kdo je mezi nominovanými?

Mezi zpěváky se umístili Václav Noid Bárta, Ben Cristovao, Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Richard Krajčo, Daniel Landa, Mirai Navrátil, Jaromír Nohavica, Tomáš Ortel, Pokáč, Josef Vojtek nebo Marek Ztracený.

Mezi zpěvačkami byly nominované Monika Absolonová, Monika Bagárová, Lucie Bílá, Eva Burešová, Ewa Farna, Marta Jandová, Aneta Langerová, Lenny, Olga Lounová, Martina Pártlová, Lucie Vondráčková a Hana Zagorová.

Mezi kapely se dostaly následující: Chinaski, Divokej Bill, Dymytry, Jelen, Kabát, Kryštof, Lucie, Mirai, Ortel, Rybičky 48, Škwor nebo Slza.


Související články

Další články