Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Český slavík 21: Hvězda ze Slunečné vyhrála bronz. Cenu jí předala její velká láska

Krásná Eva Burešová vypadá jako princezna.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
vztahy

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) se dočkala! Hvězda seriálu Slunečná a maminka krásného synka vyhrála bronz v anketě Český slavík 21. Cestu k úspěchu si krásná brunetka vybudovala sama, a to krůček po krůčku. A dřina se vyplatila! Evě se daří nejen ve "hře", ale také v lásce, kterou našla po boku uznávaného šéfkuchaře Přemka Forejta (34). Ten jí krásnou cenu dnes večer předal. Nechyběly slzičky a pořádná pusa. Diváci vše mohli vidět na TV Nova.

Eva Burešová je jednou z nejoblíbenějších známých osobností v Česku. Nenarodila se přitom do známé rodiny, cestu za krásnou kariérou si tak musela vyšlapat úplně sama. Velmi na sebe upozornila v talentové soutěži, kde předvedla své zlato v hrdle. Od té doby její kariéra stoupá vzhůru.

Se slávou ovšem osobnosti často přicházejí i o část soukromí, které fanoušky velmi zajímá. Ti se aktuálně velmi těší z jejího vztahu s Přemkem Forejtem, se kterým se dle Eviných obdivovatelů hledali, až se našli.

Osudoví muži Evy Burešové

Od doby, kdy se stala známou tváří, prošli jejím životem podle médií dva důležití muži. První z partnerů byl skutečně osudový, přivedli spolu totiž na svět jejího milovaného syna Nathaniela. Deset měsíců po narození Nathanielka šli ale od sebe.

"Ráda bych upřesnila pár věcí a jemně se k okolnostem vyjádřila. Partner mě neopustil. Partnera jsem opustila já kvůli důvodům, o kterých mluvit veřejně nebudu. Partneři nejsme. Ale stále je a vždy bude důležitým mužem v mém životě a hlavně otcem mého milovaného syna," uvedla v roce 2018 Eva Burešová na sociálních sítích. Na výchovu Nathaniela tak zůstala sama.

V roce 2019 byla Eva spojovaná s dalším mužem, a to s o šest let mladším tanečníkem Matyášem Adamcem. Po několika měsících vztahu se ale společně rozhodli, že půjdou každý svou cestou.

S Přemkem Forejtem oslavila Eva v říjnu rok výročí vztahu, který zjevně jen kvete. "10. 10. 2020. 22:22," okomentovala na sociálních sítích jejich životní krok, který zpečetili společným tetováním. A Přemek se nyní stal i tím, kdo krásné Evě předal bronzového slavíka.

Související články

Další články