Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Český Sex ve městě míří na obrazovky. V Milenkách zazáří tyto čtyři krásky!

Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 12 fotografií
Milenky
Od čtvrtka se mají páni a především dámy na co těšit. Na televizi Nova startuje nový seriál Milenky, který je přirovnáván ke kultovnímu Sexu ve městě. Osudy čtyř kamarádek, které ztvárnily herečky zvučných jmen, vám zaručí pravidelnou dávku humoru, napětí, sexy scén a především krásy. V Milenkách totiž hraje jedna krasavice vedle druhé...

Seriál Milenky s hvězdným hereckým obsazením je tu! V hlavních rolích se představí Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Antónia Lišková a Gabriela Marcinková

V seriálu se mohou diváci těšit na zajímavě zpracovaná výrazná ženská témata, jako je nevěra, těhotenství nebo smrt milovaného člověka. Seriál nás zavede do životů čtveřice přítelkyň ve věku mezi 30 až 40 lety. Právnička Zuzana, lékařka Kristína, realitní makléřka Sandra a Miša, žena v domácnosti, jsou ženy plné protikladů a každá z nich hledá své vlastní místo na komplikované cestě životem. Tu procházejí společně a jsou si vzájemně velkou oporou. Jednotlivé epizody jsou plné dramatických zvratů, napětí, ale i vtipných situací a laskavého humoru.

Zuzanu Norisovou asi není nutné představovat. Do povědomí diváků se dostala jako Tereza ve filmu Rebelové, poté následovaly role v různých filmech nebo seriálech, například Letiště, Přešlapy či Dokonalý svět.

Stejně tak Slovenka Táňa Pauhofová je českému diváku více než známá. Táňu jsme mohli naposledy vidět ve filmu Po čem muži touží, hlavní roli si zahrála ve velkofilmu Lída Baarová a lidé si ji také pamatují jako striptérku z filmu Román pro muže.

Gabriela Marcinková se objevila loni v létě ve filmu Důvěrný nepřítel, kde si zahrála s Vojtou Dykem (33). Tuto krásnou Slovenku mohou diváci také znát jako výstřední sestřičku ze seriálu Doktor Martin.

Blondýnka Antónia Lišková si zatím zahrála spíše v italských filmech. Do Itálie totiž odešla ze Slovenska hned po střední škole. Tam se živila jako servírka, au pair i jako modelka. I když se k herectví dostala náhodou, stihla už získat řadu ocenění.

Související články

Další články