Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Češky porazily USA a získaly Fed Cup. Siniaková bojovala o titul skoro 4 hodiny

Výhru mají v kapse
České tenistky si mohou gratulovat. Ovládly totiž Fed Cup už po jedenácté. Titul nakonec vybojovala Kateřina Siniaková, která se o něj prala téměř čtyři hodiny, ale stálo to za to. Devatenáctiletou vycházející hvězdičku Sofii Kenin porazila.

Je to skutečně tak. České tenistky po třiadvaceti letech porazily USA. Jedná se už o jedenáctý fedcupový triumf v historii. Během posledních osmi let slaví již pošesté. Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová získaly tak reprezentaci titul.

Pravdou je, že Kateřina Siniaková bojovala o titul tři a půl hodiny, kdy nakonec devatenáctiletou Sofii Kenin zdolala, ale ve finále si Češky zkrátka Američanky natřely na chleba. Gratulujeme!

Obdivuhodné je, že Češky zvítězily ve finále bez zbytku reprezentace. Kvitová je nachlazená, Plíšková kvůli zranění vypadla z nominace a Šafářová končí kariéru. Podpořit na kurt kolegyně ale přišly.

Mohlo by vás zajímat

Další články